UNDP Türkiye’nin podcast kanalı “Devents” yayında!

5 Mart 2020
UNDP Türkiye’nin podcast kanalı “Devents” yayında!

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye, sürdürülebilir kalkınma alanında düzenlediği etkinliklerdeki oturum ve sohbetlerin yer aldığı “Devents” adlı bir podcast kanalı açtı.

Türkiye’ye 2030’a kadar Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na ulaşma yolunda destek veren UNDP Türkiye’nin podcast kanalı yayına başladı.

Devents adını taşıyan kanaldan, UNDP’nin sürdürülebilir kalkınma alanında düzenlediği, İklimce Sohbetler, Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul 2019 ve İnsani Gelişme Raporu 2019 İstanbul Tanıtım Toplantısı gibi etkinliklerin ses kayıtlarına ulaşılabiliyor.

Ayrıca, UNDP Türkiye tarafından 2011-2016 yılları arasında hazırlanmış 160’a yakın bölümden oluşan Yeni Ufuklar podcast arşivi de Devents’te yer alıyor.

Sürdürülebilir kalkınma gündemini takip etmek isteyenler, arabada giderken, yürüyüş yaparken, evde ya da iş yerinde Devents’ten ilham verici sohbetleri dinleyebilecek.

Devents’i Apple Podcasts, Spotify ve Google Podcasts‘ten hemen keşfedebilirsiniz.

Aktüel İntermedya / DÜNYA

Bir önceki yazımız olan Çin, virüs bahanesi ile Uygur Türklerini açlıktan ölüme terk etti. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN