“TÜRK HALISI DÜNYA HALI TRENDLERİNİ BELİRLİYOR”

Artemis Halı, 10-13 Ocak 2020 tarihleri arasında, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Domotex Hannover 2020 Uluslararası Halı ve Zemin Kaplama Fuarı’nda yeni ürünlerini tanıttı. 60 farklı ülkeden 1400’ün üzerinde firmanın katıldığı uluslararası halı ve zemin kaplama fuarının en dikkat çeken markaları arasında olan Artemis Halı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, Domotex Hannover 2020’yi değerlendirdi.

Türkiye’de ve dünyada müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan, gelişim odaklı, kaliteyi sürekli arttıran ve son teknolojiyi yakından takip ederek farklılık oluşturan Artemis Halı, Domotex Hannover 2020’de en yeni koleksiyonlarını sergiledi. Domotex Hannover 2020 ile ilgili genel bir değerlendirme yapan Artemis Halı Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı: “Bu yıl ikinci kez Domotex Hannover 2020’de yer aldık.Fuarın bizim açımızdan çok verimli geçtiğini belirtmeliyim. Dünyanın birçok ülkesinden gelen profesyonel ziyaretçilerin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı gururlu ve mutluyuz. Fuarın ilk gününde itibaren Gaziantepli markaların stantlarının ziyaretçilerin adeta akınına uğraması bir Gaziantepli olarak ayrıca beni onurlandırdı. Fuarda bizleri yalnız bırakmayan Gaziantep Milletvekillerimiz ve sektör başkanlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Fuara katılım oldukça fazla olduğunu belirten Tolga Batallı: “Fuara gösterilen uluslararası ilgiden dolayı bizlerin yeni iş bağlantıları için önemli imkanlar sağladı. Amacımız sadece halı satmak değil hem yurtiçinden hem de yurtdışından tüketicilerimize kendilerini ifade edebilecekleri yeni yaşam alanları oluşturmak. Uluslararası arenada hem Gaziantep’i hem Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ediyoruz. Türk halısı dünyanın halı trendlerini belirliyor. Bu yüzden Türk halısının dünya platformunda hak ettiği yere gelmesini hedefliyoruz ve bunun için çalışmalarımızı yapıyoruz. Marka olarak yaptığımız çalışmalar ve her geçen gün artan yeni ülke bağlantılarıyla bu hedefe ulaşmayı planlıyoruz” diye ekledi.

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI – BUSİNESS WORLD

You may also like

Popular News