TİSK Türkiye’deki teşvik uygulamalarını masaya yatırıyor

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD)işbirliği ile Teşvik Uygulamaları Bilgilendirme Toplantısı düzenliyor

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu’nun (TİSK) Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD)işbirliği ile düzenlediği Teşvik Uygulamaları Bilgilendirme Toplantısı, 25 Nisan 2018 tarihinde Hilton İstanbul Bosphorus Otel’de gerçekleştirilecek. Toplantı’da Türkiye’deki teşvik uygulamaları masaya yatırılacak.

İşverenlere sunulan mevcut ve yeni teşvikler hakkında işveren camiasını bilgilendirmek amacıyla düzenlenen Toplantı’nın açılış konuşmaları TİSK Genel Sekreteri Akansel Koç ile TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Yatırım Ortamı Yuvarlak Masa Lideri Barış Oran tarafından yapılacak. Toplantı’da; Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Ekonomi Bakanlığı ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Temsilcileri istihdam, yatırım ve KOBİ teşvikleri konusundaki uygulamalar hakkında bilgi sunacak.

 

Aktüel İntermedya / EKONOMİ

 

You may also like

Popular News