PRADA LINEA ROSSA GÖZLÜKLERİ İLE SPORTİF ŞIKLIĞI YAKALAYIN

Araştırma, teknoloji ve tasarım… Eğlence ve spor tutkunları için yüksek rahatlık düzeyi sağlamasının yanında, şıklıkla ayrıntılara gösterilen özeni birleştiren üstün teknoloji ürünleri. İşte Prada’nın spora yaklaşımı. Prada Sport projesi içinde yer alan Linea Rossa koleksiyonu ile bu sezonun şıklığınızla dikkatleri üzerinize çekin.

Yeni Prada Linea Rossa 2020 Sonbahar/Kış koleksiyonunda son teknoloji araştırmalar ile aktif ve modern bir tasarım bir araya geliyor. Bu koleksiyon markanın sportif ruhunu yansıtıyor. Yüzü saran tasarım ve kauçuk ayrıntılar, her türlü hava koşulunda yüksek performans ve maksimum rahatlık garantisi veriyor. Koleksiyonda dinamik bir tavrın ve modern bir tarzın göstergesi niteliğinde Prada Linea Rossa koleksiyonu polarize, çok katmanlı ve suyu iten lens çeşitleri sunarak her türlü ışık ve nem seviyesinde optimum kuruma sağlıyor.

1997 doğan Prada Sport projesi yelken, tenis, eski model araba yarışları ve kayak, klasik spor dalları olmalarının yanı sıra; bir “yaşam tarzı”nın ayrılmaz parçası olan ve “rekabet aktiviteleri” tanımın ötesine geçen sporları kapsıyor. İtalyan şirket, geleneksel ve yenilikçi ruhunu yansıtan, sürekli yapılan araştırmalarla geliştirdiği ürünleriyle; stil, kalite ve teknik açıdan sıra dışı sonuçlar ortaya çıkararak, güvenilirlik sağlıyor ve geliştirdiği ürünlerle bu spor dallarını destekliyor.

Luna Rossa’nın serüveni markayı yelken dünyasının öncüsü olarak konumlandırırken, şirketin spora ve yeniliğe olan eğilimini de doğrulamış oldu.

PRADA LINEA ROSSA GÖZLÜK KOLEKSİYONUNDAKİ MODELLER

Prada Linea Rossa Aktif Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

SPS 03X Modeli

Prada Erkekler İçin İlkbahar/Yaz 2021 defilesinde boy gösteren aktif güneş gözlüğü.

Sportif ve modern tarzlar, oldukça hafif ve yüzü saran naylondan yapılmış maske modelde bir araya geliyor; çerçevenin ön kısmında bir kaş hattı ve kauçuk burun pedlerinin etrafında kırmızı detaylar yer alıyor.

SPS 1XS Modeli

Prada Linea Rossa Aktif koleksiyonunda yer alan yeni güneş gözlüğü modeli. Oldukça hafif özel naylon fiber malzeme, modern bir havası olan bir çerçeve yaratıyor; ön kısımda yer alan düz tabanlı dikdörtgen parça ikili köprüsüyle öne çıkıyor. Aynalı göz alıcı renklerdeki polarize ve su itici özellikli lensler, tüm ışık ve nem koşullarında optimum koruma sağlıyor. Kauçuk ayrıntılar, dayanıklılık ve rahat bir kavrayış sağlarken modele sportif bir hava katıyor. Siyah, kamuflaj, baltık ve gri kauçuk renklerinde sunuluyor.

SPS 02S Modeli

Yeni Prada Linea Rossa Aktif gözlük modelinin dinamik tarzı, çizgisel ve dikdörtgen çerçevenin yüzü saran tasarımı ile öne çıkıyor. Kauçuk ayrıntılar, dayanıklılık ve rahat bir kavrayış sağlarken modele sportif bir hava katıyor. Siyah, kamuflaj, baltık ve gri kauçuk renklerinde tasarlandı.

Aktüel İntermedya / MODA

Ayrıca Kontrol Et

Yenilenen MUBI Uygulaması LG Smart TV’lere Eklendi

Sinemaseverler MUBI’nin özenle oluşturulmuş seçkisinde yer alan yüzlerce film arasından dilediklerini, LG Smart TV’lerin üstün …