OXFORD’A GİRMEK İMKANSIZ DEĞİL

18 Şubat 2020
OXFORD’A GİRMEK İMKANSIZ DEĞİL

Uluslararası Eğitim Danışmanlık firması Studylon, “En iyi okullara nasıl girilir?”, “İngiltere’de yaşam ve eğitim fırsatları”, “İngiltere’de yatılı okul ve avantajları”, “İngiltere’de en iyi okullar hangileri?” konularının anlatılacağı seminer ile Türkiye’ye geliyor. 19 Şubat tarihinde saat 10.30’da Çırağan Palace Kempisnki’de gerçekleşecek organizasyonda eğitim ve yaşam fırsatları masaya yatırılacak.

İngiltere’de üniversite eğitimi hakkında bilgi veren Studylon Kurucu Ortaklarından Alper Ilgınöz, “ Lisans eğitim programları normalde 3 yıl olmakla birlikte bazı programlar eğitim süresi kapsamında 1 yıllık staj imkanı da sağlamakta, böylelikle 4 yıla uzamaktadır. Bu programlar ‘sandviç program’ olarak adlandırılır” diyerek yurt dışında eğitim fırsatları hakkında bilgi almak isteyen ebeveynleri davet etti.

Studylon Üniversite ekibinin özellikle son sınıfta bölüm seçme stresi yaşayan öğrencilere destek olduğunu belirten Ilgınöz sözlerine şunları ekledi: “ Hayalinizdeki üniversiteyi seçmek başvurusunu doğru bir şekilde yapmak ve kabul sürecini yönetmek bir hayli zor ve karmaşıktır. Özellikle son sınıf öğrenciler sınav stresinin yanında yurtdışında bir üniversiteye başvurmak ve sureci yönetme konusunda yetersiz kalabilirler. Studylon Üniversite ekibi doğru üniversite seçiminde öğrencilere destek olmaktadır. Oxford, London Scholl of Economics gibi uluslararası üniversitelere kabullerinin sağlanması ile öğrencilere hayalini kurdukları üniversitelerde eğitim olanağı sunulmaktadır.”

Aktüel İntermedya / YAŞAM

Bir önceki yazımız olan RAFFLES, ‘BOWL’ MENÜSÜNE LEZZETİYLE FARKLILIK VE AYRICALIK KATIYOR başlıklı makalemizde atıştırmalıklar, bowl menüsü ve Patisserie hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN