Otomobil farlarınızı Led ile yeniliyoruz

yenilikçi aydınlatma çözümleriyle, karanlığı aydınlığa dönüştürüyoruz!

Halojen Farlarınız mı var ? İstanbul’da mısınız ? Halil Karabal Gsm + Watsap : 0 532 525 94 96 çağırın gelsin. Siz işinizi yaparken değiştirsin. Evinizde yemeğinizi yerken değiştirsin. Merak etmeyin ucuz ve güvenilir. Aktüel İntermedya olarak biz memnun kaldık. Sizlerinde memnun kalacağına eminiz. 81 ile kargo teslimi yapılır.

Highled aydınlatma Ledler: 1. kalite arıza lambası yakmaz ve 8000 lümendir. Tüm otomobil, motorsiklet, kamyon, kamyonet ve tırlar için uygundur.

Özellikle kış aylarıyla birlikte sürücüler günlük işe gidip-gelme sürüşlerinde daha fazla karanlık sürüş koşullarına maruz kalıyor. Ancak sürücülerinin karanlıkla ilgili herhangi bir endişe duyması gerekmiyor.

Akıllı far teknolojilerinin tüm çeşitlerini çeşitli modellerinde müşterilerinin kullanımına sunuyoruz. Normalde çok daha pahalı premium sınıf araçlarda bulunan, Eco LED, Tam LED, IntelliLux LED Far teknolojileri, sayemizde daha geniş kitlelere ulaşıyor. Böylelikle üst sınıf teknolojieri  kendi müşterilerimizin kullanımına sunma geleneğini sürdürüyoruz.

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI

Ayrıca Kontrol Et

GEFCO 2020 Mali Raporu’nu açıkladı: Olumsuz etkilenen bir ekonomide sağlam işletme performansı ve güçlü finansal yönetim

3,8 milyar avro ciro ile   2019 mali yılına göre yüzde 19,7 düşüş kaydedildi (Bir …