Nurettin Yıldız: Ahlaksızlıklar, Ahlaklıların Tavizleri Yüzünden Ortaya Çıkar!

Nurettin Yıldız kendi YouTube kanalında paylaştığı bir videoda Lut Kavmini ve Sodom şehrini örnek vererek, LGBT rezaletine dem vurarak, dikkat çekici sözler sarf etti. “Allah, Sodom şehrindeki her canlıyı helak etti.” diyen Yıldız, ” Aralarında ahlaklı olanlarda vardı. Ancak, ahlaklılar…

Nurettin Yıldız, kendi Youtube kanalından paylaştığı bir videoda LGBT rezaletini ele aldı. Sodom şehri ve Lut Kavmini örnek veren Yıldız, dikkat çekici ifadelere yer verdi.

BU REZALETE PEYGAMBER GELSE NE OLACAK?

Sodon şehrinde o zamanlarda 400 ile 600 bin arası insan yaşadığını söyleyen Yıldız, erkeklerin kendi aralarında ‘erkek piyasası’ kurduğunu söyledi ve oradaki ortamın ölümcül bir rezalet ortamı olduğunu vurguladı.

Hz. Lut’un, kavmi yıllar boyunca uyarıp hatalarından geri döndürmeye çalıştığını söyleyen Nurettin Yıldız’ın, ” Bu kadar ölümcül bir rezaletin olduğu bir ortamda; bir peygamberin, ‘Allah’a ve meleklere iman edin’ dese ne olacak!” cümlesi günümüzde yaşanan rezaletlere gönderme niteliğindeydi.

ALLAH HER CANLIYI HELAK ETTİ!

Nurettin Yıldız, Sodom’da yaşayan bütün canlıların helak olduğunu söyledi. Aralarında ahlaklı insanlarında bulunduğunu ve onlarında helak olduğunu söyleyen Yıldız, “ Belkide yüzde 1’i bu işleri hiç bulaşmıyorlardı. Ama Allah’ın çocuk, genç, yaşlı, erkek, kadın demeden, kepçeyle kaldırarak gökden yere fırlattı.” dedi. 

Yıldız, “Peki neden ahlaklılar da helak oldu?” sorusunu yöneltirken, cevabını da yine kendi verdi:

Nurettin Yıldız, “Rezaletler, ahlaksızlıklar; ahlaklıların tavizleri yüzünden ortaya çıkmaktadır.” dedi.

REZALETLERE SESSİZ KALINMAMALI!

Ahlaklı olanların, ahlaksızları bir müşteri olarak kaybetmekten korktuğunu ifade eden Yıldız, “Bu sessizlik ya da başka menfaatlerin kaybolmaması için bu büyük rezalete, a, b, c gibi bir takım gerekçelerle sessiz kalanlarda ortak olduğu için; Allah bütün şehri yerle bir etti.” diyerek sözlerini bitirdi.

Yıldız’ın bu örneği adeta günümüz rezaletleri ile bağdaşan bir örnek oldu. Yaşanan bu rezaletlere sessiz kalmaya devam ettiğimiz sürece, ahlaksızlıklarla kurulan ortaklıklar devam ettiği sürece, Allah’ın yıkıcı gazabının da şuanki insanoğlunun üzerinde bir kara bulut gibi dolaştığını da unutmamalıyız.

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

Ayrıca Kontrol Et

Engelliler de Beyaz Yakalı ve Kalıcı Çalışan Olmayı Hak Ediyor!..

Yaklaşık 9 milyon engelli bireyin yaşadığı Türkiye’de ‘engelli istihdamı’ denilince akla daha çok mavi yakalı …