LG, yeni akıllı telefonu LG G7 ThinQ’i tanıtacağı tarihi duyurdu!

12 Nisan 2018
LG, yeni akıllı telefonu LG G7 ThinQ’i tanıtacağı tarihi duyurdu!

LG Electronics’in yeni akıllı telefonu LG G7 ThinQ’in tanıtım tarihi belli oldu. LG G7 ThinQ, 2 Mayıs’ta New York’ta, 3 Mayıs’ta ise Seul’de düzenlenecek etkinliklerde tanıtılacak.

LG’nin ThinQ yaklaşımını benimseyen ilk G serisi akıllı telefonu LG G7 ThinQ’in tanıtım tarihi belli oldu. Teknoloji devinin yeni akıllı telefonu 2 Mayıs’ta New York’taki Metropolitan West’te, 3 Mayıs’ta ise Seul’deki I´PARK Mall’da düzenlenecek etkinliklerde tüm detaylarıyla anlatılacak.

LG’nin yapay zekayı benimseyen ilk akıllı telefonu olan LG V30S’in daha gelişmiş bir versiyonu olan LG G7 ThinQ, ses tanıma ve yapay zeka teknolojisiyle donatılarak hayata geçirildi. LG G7 ThinQ, ev aletleri, televizyonlar ve benzeri LG cihazları ile de bağlantı kurabilecek.

LG Electronics Mobil İletişim Şirketi’nin Başkanı Hwang Jeong-hwanise konuyla ilgili şunları söyledi: “Artık üreticilerin, kullanıcıların bir akıllı telefonda ne aradıklarını daha iyi anlamaları gerektiği bir dönemdeyiz. LG olarak kullanıcı deneyimini çok önemsiyoruz. LG G7 ThinQ ile yapay zeka teknolojilerini kullanarak kullanıcıların günlük yaşam ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.”

LG G7 ThinQ 2.çeyrekte Türkiye pazarında satışa sunulacak.

LG Electronics Mobil İletişim Şirketi Hakkında

LG Electronics Mobil İletişim Şirketi, çığır açan teknolojiler ve yenilikçi tasarımlar ile sektörde küresel bir lider ve trend belirleyicidir. Ekran, kamera optiği, ses ve batarya alanlarında sürekli olarak rekabet gücü yüksek teknolojiler geliştirerek dünyanın her yerinden geniş bir tüketici kitlesinin yaşam tarzlarına uyan cep telefonları ve giyilebilir cihazlar yaratan LG, geleneksel akıllı telefonların kapsamının ötesine uzanan bir mobil deneyim sağlamayı amaçlıyor. Daha fazla bilgi için www.LG.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Aktüel İntermedya / TEKNOLOJİ

 

Bir önceki yazımız olan Samsung Electronics Türkiye’nin “Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı” Mert Gürsoy oldu başlıklı makalemizde Mert Gürsoy, Samsung Electronics ve Tüketici Elektroniği hakkında bilgiler verilmektedir.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN