Levi’s® Kadınlar Günü’nü “I Shape My World” Kampanyasıyla Kutladı

13 Mart 2020
Levi’s® Kadınlar Günü’nü “I Shape My World” Kampanyasıyla Kutladı

Levi’s®, kadınların başarılarını “I Shape My World” kampanyasıyla onurlandırdı. Global kampanyanın Türkiye’den temsilcisi Gazeteci Melis Alphan eşliğinde 11 Mart Çarşamba günü Levi’s® Showroom’da gerçekleşen etkinlikle hem kampanya hem de Dünya Kadınlar Günü kutlandı.

Levi’s®, Dünya Kadınlar Günü onuruna ilham verici başarılara imza atan, engellere meydan okuyan yetenekli kadınları kutlayan ve yücelten global I Shape My World (Dünyama Ben Yön Veriyorum) kampanyasını bir etkinlikle lanse etti. Global kampanyanın Türkiye’den temsilcisi Gazeteci Melis Alphan eşliğinde gerçekleşen etkinlikte toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çeken bir sohbet de gerçekleştirildi. Konuşmanın moderatörlüğünü Özge Sarıkadılar üstlenirken konuşmacı olarak Melis Alphan ve Şef Seray Öztürk bulunuyordu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarının katıldığı etkinlikte gerçekleşen konuşma simultane olarak işaret dilinde de katılımcılara çevrildi.

Kadınların başarısı değerlendirildiğinde, cinsiyetleri unvanlarının önünde geliyor. Cinsiyete göre değerlendirmek yerine inanılmaz beceri ve yeteneklere daha fazla dikkat etmeye başlama zamanının geldiği bir gerçek. I Shape My World platformu kadınların her alanda hak ettikleri tanınırlığı almalarını destekliyor.

Kampanya, global bir hareket başlatmak amacıyla toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekerek büyük başarılara imza atan, zorluklara göğüs geren, kendi hayatları ve toplumdaki diğer kadınlar için hedefinden ödün vermeyen kadınların hikayesini anlatıyor. 2020 I Shape My World, Türkiye, Rusya ve ABD’den bir gazeteci, bir yapımcı, bir kaykaycı ve bir bilgisayar mühendisinin dünyalarına nasıl yön verdiklerini konu alıyor. Toplumdaki kadın kalıplarıyla mücadele etmekten gerçek anlamda inandıkları bir amacı savunmaya kadar çeşitli aksiyonlar alan bu kadınlar ve dünyalarını nasıl şekillendirdikleri kampanyayla özetleniyor.

Aktüel İntermedya / MODA

Bir önceki yazımız olan Trentyol'dan tüketicilere ''haksız fiyatlandırma'' tespit çağrısı başlıklı makalemizde çağrısı, fiyatlandırma ve haksız hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN