Lacoste Florence ile Sofistike Şıklık

24 Mart 2020
Lacoste Florence ile Sofistike Şıklık

Fransız zerafetinin simgesi Lacoste, yeni saat koleksiyonu “Lacoste Florence” ile klasik ve spor şıklığı bir arada sunuyor

Fransa’nın ünlü markası Lacoste, zarif ve elegan tasarımıyla dikkat çeken “Lacoste Florence” saat koleksiyonuyla sezonun vazgeçilmez aksesuarı olma iddiasını taşıyor.

Swarovski taşlarla bezenmiş 40 mm lik büyüklükte kadranı ile klasik ve spor şıklığı bir arada sunan “Lacoste Florence”, her kıyafete kolayca kombinlenen özgün tarzıyla sofistike bir şıklık sunuyor.

Dinamik, çağdaş ve sportif ruhlu kadının markası Lacoste, bu özel koleksiyonunda gümüş, siyah, gri renk alternatifli kadranı, pembe, siyah, gri renk deri ve paslanmaz çelik kayış seçenekleriyle stilinde fark yaratmak isteyen kadınların tercihi oluyor.

İki yıl uluslararası garantiliLacoste Florence saatlerinin tüm çeşitlerini Günsal Saat resmi satış noktalarında ve Lacoste mağazalarında bulabilirsiniz.

Ürün Bilgisi: Kadın / 1600 TL’den başlıyor

GünsalSaat Hakkında

Günsal Saat, “Gün”eş Hüner ve Mehmet “Sal”t tarafından 1994 yılında İstanbul Sirkeci’de kurulmuş olup, bugün Türkiye’nin önde gelen saat firmalarından biridir.1960’lı yıllarda sektöre saat çerçevesi imalatı ile adım atan Güneş Hüner, saat ithalatına 1976 senesinde “Raymond Weil” markası ile başlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümü mezunu olan Mehmet Salt, 1994 senesinde sektöre Günsal Saat’in kuruluşu ile girmiştir. Aynı yıl Günsal Saat “Lacoste” saatlerinin Türkiye resmi distribütörü olmuştur. Günsal Saat, “Raymond Weil” ve “Lacoste” saatlerinin dünya üzerindeki en eski distribütör olma ünvanını korumaktadır. 2012 senesinde “Raymond Weil”in üçüncü jenerasyonu tarafından kurulan “88 Rue du Rhone” markası, firmanın marka portföyüne katılmıştır. Günsal Saat, 2013’te “Lacoste” saatlerinin üretici firması Movado Group Inc. tarafından üretilmeye başlanan “Scuderia Ferrari” saatlerinin de Türkiye resmi ithalatçısıdır. 2015’ten bu yana Bomberg’in Türkiye resmi distrübütörü olan Günsal Saat, profesyonel ve deneyimli ekibi ile bünyesindeki markaların ürünlerini 500’e yakın satış noktası kanalıyla son tüketiciye ulaştırmakta ve aynı zamanda satış sonrası servis hizmetini sağlamaktadır.

Aktüel İntermedya / MODA

Bir önceki yazımız olan Yeni sezona transfer: Meksika Dalgası başlıklı makalemizde Faraway, Haberler ve Meksika Dalgası hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN