KURU VE TAHRİŞ OLMUŞ ELLER İÇİN NEMLENDİRİCİ BAKIM: ATODERM HAND CREAM…​

26 Mart 2020
KURU VE TAHRİŞ OLMUŞ ELLER İÇİN NEMLENDİRİCİ BAKIM: ATODERM HAND CREAM…​

Ellerimizi çok sık yıkadığımız, dezenfektan ve kolonya kullanımını artırdığımız bu dönemde; aşırı dezenfektan kullanımı ya da elleri sık yıkama nedeniyle ciltte kuruluk, çatlama, soyulma ve hassasiyet gibi problemler ortaya çıkabiliyor. Bioderma Atoderm Hand Cream formülündeki shea yağı ve gliserin sayesinde tahriş olmuş el ve tırnakların yeniden yapılandırılmasına destek oluyor.

Atoderm Hand & Nail Cream hem el hem de tırnaklar için benzersiz bir bakım sunuyor… El ve tırnak bakımı için yoğun nemlendirici etki sağlarken sabun ve deterjan içeren ürünlerin cildi tahriş etmesine karşı yatıştırıcı etki sunuyor. Ayrıca formülündeki shea yağı ve gliserin sayesinde tahriş olmuş el ve tırnakların yeniden yapılandırılmasına destek oluyor. Atoderm Hand &Nail Cream, aynı zamanda cildin nem tutma kapasitesini artırıyor.

Atoderm Hand & Nail Cream, paraben içermeyen güvenilir formülü sayesinde yetişkinler ile birlikte çocuklar için de güvenli bir tamamlayıcı bakım sunuyor.

Ürün miktarı : 50 ml

Fiyatı : 39,50 ₺

Aktüel İntermedya / KOZMETİK

Bir önceki yazımız olan Kuruluğa ve tahrişe karşı onarım desteği. Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream başlıklı makalemizde Avène Cicalfate, Cream ve Eau Thermale hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN