JW MARRIOTT İSTANBUL BOSPHORUS İLK YAŞINI ÖZEL KONAKLAMA PAKETLERİ İLE KUTLUYOR

Tarihi Yarımada, Galata Kulesi, Adalar, Haliç, Kız Kulesi ve İstanbul Boğazı’nı kapsayan muhteşem manzarasıyla hem yerli hem de yabancı turistler için kısa sürede Karaköy’ün cazibe merkezi haline gelen ve yakın zamanda World Luxury Hotel Awards’da “Yeni Lüks Otel” ödülünü kazanan JW Marriott Istanbul Bosphorus ilk yılını kutluyor.

Galataport’un yanında eklektik Karaköy’de yer alan İstanbul’un ilk JW Marriott oteli JW Marriott İstanbul Bosphorus, birinci yılını özel konaklama paketleri ile kutluyor.

Özel Kutlama Paketleri

İki benzersiz konaklama paketi ile hem otelin yıldönümünü hem de kendi özel günlerinizi kutlayın.

JW Marriott Istanbul Bosphorus’un sunduğu ilk paket 100 Euro otel kredisi sunan Endless Room. Bu kredi ile otel misafirleri gece konaklama, iki kişi kahvaltı ve Octo dahil olmak üzere oteldeki tüm yiyecek ve içecek alanlarına da kullanabilecekler.

Kutlama Zamanı paketi ise misafirlere JW Marriott Istanbul Bosphorus‘un muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde akşam yemeği ve sınırsız yerli içkiler içeren unutulmaz bir yılbaşı gecesi sunuyor.

Yeni Lüks Otel ve Avrupa’nın En İyi Panoramik Manzaralı Restoranı Ödülleri

JW Marriott İstanbul Bosphorus, henüz birinci yılını doldurmadan, dünyanın en iyi lüks otellerinin otel konuklarının oylarıyla seçildiği The World Luxury Hotel Awards’da Yeni Lüks Otel ödülünü kazandı. Türk mezeleri ve Portekiz yemeklerinin yanı sıra deniz ürünleri de servis eden OctoWorld Luxury Restaurant Awards’da Avrupa’nın En İyi Panoramik Manzaralı Restoranı ödülüne layık görüldü.

JW Marriott İstanbul Bosphorus Genel Müdürü Sinan Köseoğlu, “JW Marriott İstanbul Bosphorus‘ta misyonumuz, misafirlerimizin ve iş ortaklarımızın anı yaşayabilmelerine ve gerçekten önemli olan şeylere odaklanabilmelerine yardımcı olmaktır. Her şeye küçük bir ara verip ilk yılımızı kutlamak bizim için önemli. Sky Karaköy‘ü bu yıl açmış olmaktan gurur duyuyoruz ve tüm hijyen önlemlerini alarak misafirlerimize benzersiz deneyimler yaşatmaya devam edeceğiz” dedi. Köseoğlu, “Marriott International’ın Temizlik Taahhüdü programının bir parçası olarak, hijyen ve temizlik standartlarını çok ciddiye alıyoruz. Geliştirilmiş Ortak Alan ve Misafir Odası Temizliği, Sosyal Mesafe Uygulamaları, tüm çalışanlar için maske kullanımı ve temizlik protokollerimize ‘Elektrostatik Püskürtme’nin eklenmesinin dahil olması gibi pek çok yeni uygulamamızı misafirlerimiz kolaylıkla fark edecekler. Bu hijyen ve temizlik önlemlerine ek olarak menülerin, misafir hizmetleri kitapçıklarının, haritaların, tavsiye edilen lokasyonların ve misafir bilgilendirme notlarının digital versiyonlarını hazırladık. Böylece otel misafirleri ihtiyaç duydukları tüm bilgilere oda TV’lerinden veya telefonlarından QR kodu kullanarak kolayca erişebilecekler. ” diye sürdürdü.

Aktüel İntermedya / GEZİ

Ayrıca Kontrol Et

YENİLENEN NG SAPANCA’DA ŞİMDİ DAHA İYİ HİSSEDİN

Sapanca’nın eşsiz kültür mozaiğini benzersiz doğasıyla harmanlayan NG Sapanca, büyük bir titizlikle yürüttüğü yenilenme çalışmalarını …