HyperX’ten 16Gbit Yeni FURY DDR4 RGB Bellekler

Yeni HyperX RGB Bellek Modülleri, Tak-Çalıştır İşlevselliği Sunuyor ve 3600 MHz’e Kadar Hız Sağlıyor

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Technology Company, Inc’in oyun bölümü HyperX; tek seri 16Gbit1 HyperX FURY DDR4 RGB belleklerin SKU özelliklerini duyurdu. FURY DDR4 RGB bellek patentli HyperX Infrared Sync teknolojisini kullanarak şık ısı yayıcılar ve dinamik, senkronize RGB aydınlatma efektleriyle performans ve görsel stilde artış sağlıyor.

HyperX FURY DDR4 RGB bellek, sistem hız payı dahilinde yayınlanan en yüksek frekansa otomatik hız aşırtma için bir Tak Çalıştır2 özelliği sunarak manuel ayar ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Kesintisiz uyumluluk sunan FURY DDR4 RGB, AMD Ryzen’e ve Intel XMP’ye hazır olarak geliyor. Kullanıcılar ayrıca HyperX NGENUITY3 yazılımını kullanarak RGB aydınlatma efektlerini özelleştirebiliyor.

“Oyun, video düzenleme ve daha fazlası için güçlü bir performans artışı sağlayan FURY DDR4’ün en popüler bellek ürün serimiz olması şaşırtıcı değil” diyen HyperX DRAM İşletme Müdürü Kristy Ernt sözlerini şöyle sürdürüyor: “Yeni FURY DDR4 RGB eklemeleri, kullanıcılara şık, uygun maliyetli bir performans artışı sunmak için en son teknolojiyi kullanıyor.”

HyperX FURY DDR4 RGB ürün ailesi, 2400 MHz – 3733 MHz arasında, CL15 – CL19 arası gecikmelerle; FURY DDR4 RGB, 8GB-32GB arası tekli modüller ve 16GB-128GB kit kapasitelerine sahip.

HyperX FURY DDR4 RGB 16 Gbit SKU Özellikleri:

Kapasiteler:

Tekli:16GB

2’li Kit:32GB

4’lü Kit:64GB

Titreşim: 2400MHz, 2666MHz, 3000MHz, 3200MHz, 3466MHz, 3600MHz

Gecikme: CL15, CL16, CL17, CL18

Voltaj: 1.2V, 1.35V

Çalışma Sıcaklığı: 0°C-70°C

Boyutlar: 133.35mm x 41.24mm x 7mm

1-16 Gbit SKU’lar eski sistemlerle uyumlu olmayabilir. Müşteriler, eski sistemleri için HyperX 16Gbit DRAM uyumluluğunu HyperX desteğiyle kontrol etmelidir.

2-HyperX Tak-Çalıştır belleği, üreticinin sistem BIOS’unun izin verdiği hıza kadar DDR4 sistemlerinde çalışacaktır. PnP, sistem belleği hızını üreticinin BIOS’unun izin verdiğinden daha hızlı artıramaz. HyperX Tak ve Çalıştır DDR4 ürünleri XMP 2.0 özelliklerini destekler, böylece hız aşırtma, yerleşik XMP Profili etkinleştirilerek de gerçekleştirilebilir.

3-Aydınlatma, HyperX NGENUITY yazılımı veya anakart RGB kontrol yazılımı ile özelleştirilebilir. Üçüncü taraf yazılımlar aracılığıyla RGB özelleştirme desteği değişiklik gösterebilir.

HyperX Hakkında:

HyperX, oyunculara, PC üreticilerine, PC, konsol ve mobil güç kullanıcılarına yüksek performanslı bileşenler sağlama hedefi ile dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi olan Kingston Technology Company, Inc.’in oyun bölümüdür. HyperX’in misyonu, 16 yıldır oyun topluluğu ve daha fazlası için her tür oyuncu için oyun ürünleri – yüksek hızlı bellek, katı hal sürücüler, kulaklıklar, klavyeler, fareler, konsol oynatıcılar için şarj aksesuarları, USB flash sürücüler ve fare altlıkları geliştirmektir.

Ödüllü HyperX markası, sürekli olarak üstün konfor, estetik, performans ve güvenilirlik sağlayan ürünler sunmasıyla tanınmaktadır. HyperX donanımı, en katı ürün özelliklerini karşıladığı ve sınıfının en iyisi bileşenlerle üretildiği için dünya çapında ünlü elçilerin, profesyonel oyuncuların, teknoloji meraklılarının ve over-clock’la ilgilenenlerin seçimidir. HyperX, dünya çapında 70 milyondan fazla bellek modülü, 10 milyon oyun kulaklığı ve bir milyon klavye satmıştır.

Facebook.com/hyperxcommunity adresinde global #HyperXFamily’e katılın, HyperX ürünlerinin konsol deneyiminizi nasıl geliştirebileceğini ve hyperxgaming.com adresinden hem sizin hem de PC’niz, konsolunuz veya mobil cihazınız için performansı nasıl artırabileceğini öğrenin. Seviyeniz ne olursa olsun, hangi türlerde oynarsanız oynayın, temel inancımızla her yerde tüm oyun meraklılarını kucaklıyoruz – We Are All Gamers

Aktüel İntermedya / TEKNOLOJİ

Ayrıca Kontrol Et

Yenilenen MUBI Uygulaması LG Smart TV’lere Eklendi

Sinemaseverler MUBI’nin özenle oluşturulmuş seçkisinde yer alan yüzlerce film arasından dilediklerini, LG Smart TV’lerin üstün …