GIZIA & GIZIA GATE EMAAR SQUARE MALL’DA AÇILDI

8 Ocak 2020

Türk modasının dünya çapında güçlü markası GIZIA ve Türk tasarımcıların koleksiyonlarının yer aldığı GIZIA GATE, Emaar Square Mall’da açıldı.

GIZIA & GIZIA GATE, tasarımı ve mimarisi İstanbul’un zengin kültürel mirasını ve ruhunu yansıtan Emaar Square Mall’da yaklaşık 3000 m2’lik mağazalarıyla müşterileriyle buluşuyor.

Emaar Square Mall mağazası, açık plan anlayışıyla dizayn edilerek reyon geçişleri malzeme farkları ve planlamanın getirdiği mekansal ayrımlarla tasarlandı.

GIZIA GATE Emaar Square Mall mağazasında Chalayan, Bora Aksu, Özgür Masur, Hakaan Yıldırım, Raisa Vanessa, Arzu Kaprol, Dice Kayek, Lug Von Siga, Nihan Peker, Aslı Filinta, Zeynep Tosun başta olmak üzere birbirinden farklı çizgilere sahip olan Türk Tasarım markaları yer alıyor. GIZIA’nın “haute couture” kalitesinde üretilen şık, feminen ve sofistike kodlarıyla tanımlanan koleksiyonlarını Emaar Square Mall’da moda tutkunlarına sunuyor.

Emaar’da yer alan GIZIA & GIZIA GATE mağazası, No:1 565/566 adresinde moda takipçileriyle buluşuyor.

Aktüel İntermedya / MODA

Bir önceki yazımız olan CARTIER SON FİLMİNDE PANTHÈRE RUHUYLA İÇ İÇE BENZERSİZ KARAKTERLERİ BİR ARAYA GETİRDİ başlıklı makalemizde Cartier, Film ve Jonas Lindstroem hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

GIZIA & GIZIA GATE EMAAR SQUARE MALL’DA AÇILDI

8 Ocak 2020
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN