EN İDDİALI ADIMLAR BU SEZON DA “LOIE” İLE ATILACAK

26 Mart 2020
EN İDDİALI ADIMLAR BU SEZON DA “LOIE” İLE ATILACAK

“Your Step is Loie” mottosuyla yola çıkan Loie İstanbul, son koleksiyonu ”Star of the City“ ile cesur, stil sahibi ve modern kadınlara her adımda güçlü bir duruş vaat ediyor. Şehir yaşamının dinamizmine uyum sağlayan çizme, bot ve ayakkabıların yer aldığı koleksiyonda, konfor ve şıklığı bir arada sunan modeller dikkat çekiyor.

Şehir yaşamından ve pop-kültürden ilham alan Loie, ezber bozan modelleriyle stil ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Casual tarzıyla her sezon trendlere uyum sağlayan modeller sunan Loie, yenilikçi ve farklı kombinler yaratmaktan çekinmeyen kadınlara birbirinden şık ve zamansız modelleriyle eşlik ediyor.

Sokak stiline konforlu tasarımlarıyla hareket katan Loie, sezonun güncel stil kodlarını yeniden yorumluyor. Koleksiyonda yer alan western çizme, bot ve ayakkabılara günün trend ve güçlü renkleri olan yeşil, beyaz, taba, bej ve siyah eşlik ediyor. Deri ve ikonik materyallerin kullanıldığı tasarımlar rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor.

Aktüel İntermedya / MODA

Bir önceki yazımız olan NetWork’te Renkli Marin Rüzgarı başlıklı makalemizde Haberler, Marin ve Moda hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN