Dijipol.com Web Dünyasının En Prestijli Tasarım Ödüllerine Layık Görüldü

Dijipol.com Web Sitesi, Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) Tarafından Düzenlenen W3 Awards’ta Altın Ödül’e, International Davey Awards’ta ise Gümüş Ödül’e Layık Görüldü.

Dijipol.com web sitesi, bu yıl dünyaca ünlü uluslararası tasarım yarışmalarından iki ödül birden aldı. Dünya çapında interaktif ajansların ve tasarımcıların hazırladığı web sitelerini, pazarlama çalışmalarını, mobil siteleri ve uygulamalarını ödüllendiren, Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) tarafından düzenlenen ve bu yıl 15. kez verilen W3 Awards’ta, sigorta sektörü web site kategorisinde kazandığı Altın Ödül’le, bu yılın en iyisi seçildi.

Yine aynı akademi tarafından düzenlenen, yaratıcılıkta mükemmeliyetçiliğin büyük önem arz ettiği ve büyük etki yaratan fikirlerin ödüllendirildiği, jüri üyeliğinde; Disney, Microsoft, Micheal Kors gibi ünlü markaların üst düzey yöneticilerin yer aldığı International Davey Awards’te ise Gümüş Ödül’ün sahibi Dijipol.com oldu.

Müşterilerine Türkiye’nin en büyük 24 farklı sigorta şirketinden aynı ekran üzerinden teklif alma, karşılaştırma ve satın alma hizmeti sunan Dijipol.com, sigortacılık sektöründe dijital dünyanın yeni markası olarak bir kez daha gücünü kanıtladı. Sağlıktan konut sigortalarına, araçtan evcil hayvan sigortasına kadar birçok alanda hizmet veren platform; tarafsız, doğru ve güncel bilgiyi herkesle paylaşan dijital bir çözüm ortağı olarak konumlanıyor. Ayrıca, Türkiye’de sigorta sektöründe bir ilki gerçekleştirerek App Store ve Google Play mağazalarından uygulamayı indirenler için interaktif bir çözüm üretiyor. Uygulama üzerinden sadece ruhsattaki kare kodun okutulması sayesinde müşterilerinin kendilerine özel kasko ve trafik sigortası tekliflerini anında almalarını sağlıyor. Dijipol.com’un sunduğu hizmetler arasında poliçe hatırlatma ve hasar talep servisi de yer alıyor. Poliçe hatırlatma servisi yenileme zamanı gelmiş poliçeleri kullanıcılarına hatırlatılırken, hasar talep hizmeti sayesinde de hızlıca iletişime geçiliyor ve süreç yönetimi gerçekleştiriliyor.

ÖzserNEO Sigorta ve Reasürans Brokerliği bünyesinde yer alan Dijipol.com; arkasındaki 40 yıllık tecrübe, yurt içinde 150’nin üzerinde şube ağı ve 300’ün üzerinde çalışanı sayesinde sigorta sektöründe yerini sağlamlaştırmaya ve interaktif çözümler üretmeye devam edecek.

ÖzserNEO Hakkında

Kalite standartlarından ödün vermeyen, inovatif projelerle her zaman ‘’En İyi Hizmet’’ ilkesini benimseyen ÖzserNEO’nun temelleri 1981 yılında şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Necmi Üze tarafından atıldı. 1981’den 2007 yılına kadar Üzmez Sigorta adı ve tekli acentecilik modeli ile sektördeki faaliyetlerini sürdürdü. 2007 yılında sigortacılık alanında dağıtım kanallarının yapılanması ve pazarda yaşanan gelişmeler ışığında Türkiye’nin önemli sigorta şirketlerinden acentelikler alınarak Özser Grup Sigorta Aracılık Ltd. Şti. kuruldu.

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI

Ayrıca Kontrol Et

İSTİHDAMDA EĞİTİM HAREKETİ, TÜRKİYE ÇAPINDA YATIRIMLARA ÖRNEK OLUYOR

Başlattığı istihdamda eğitim hareketiyle başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere Türkiye’deki yatırımlar için rol model …