ASALA’yı bitiren Abdulvahap Doğu’dan Şehitler Anıtı

150 Türk diplomatı şehit eden Ermeni Terör Örgütü ASALA‘yı bitirenlerden biri olan Abdulvahap DOĞU‘dan memleketi Malatya’nın Polat Kasabasına Şehitler Anıtı. Anıtın bulunduğu yer artık Artık ”BAYRAK TEPE”.

1970 lerin efsane Ülkücülerinden Abdulvahap Doğu ( Hacı Vahap ) ömür boyu verdiği Vatan, Millet ve Bayrak mücadelesinde memleketi olan Malatya’nın Polat kasabasının burcunu Şanlı Türk Bayrağını Polat Ülkücüleri adına ‘’Tüm Şehitlerin Anısına’’ 15 metrelik yaptırdığı anıt ile dalgalandırdı.

Bilindiği gibi Abdulvahap Doğu 1983’de yurt dışındaki 150 Türk Diplomatını katleden hain Ermeni Terör Örgütü ASALA’nın çökertilmesinde Fransa ve Yunanistan’da mücadele vermiş yürekli ve yiğit Ülkücülerden biridir.

2014 yılında Paris’de bir gurup Ermeni’nin Türk Bayrağını yakma girişimi sırasında 3 arkadaşı ile birlikte Ermenilere saldıran ve polisin mücadelesine direnerek Fransız polisine ‘’HEPİNİZİ PATLATIRIM’’ tehditleri savuran Abdulvahap DOĞU Fransa iç istihbarat gizli servisi tarafından Avrupa’da ki ‘’EN TEHLİKELİ ÜLKÜCÜ’’ olarak nitelendirilerak takip edilenler listesine alındı.

Abdulvahap Doğu ile görüntülü konferans görüşme ile Röportaj yaptık bizleri kırmadı ve Röportajımızı kabul etti. Şehitlerin anısına yapmış olduğu girişim ile Bayrağın Dikildiği yerin Bayrak Tepe ismi ile anılmaya başladığını söyleyerek başladı söze.

‘’BAYRAĞIMIZI Seçkin AYHAN ve Halil AĞCIL kardeşlerimizle Polat’ın zirvesine Bayrak tepeye diktik… Bu konuda bize yardımlarını esirgemeyen Doğanşehir Kaymakamımız ve özel kalem müdürüne, Mal müdürü Bülent beye ve çalışmalarımızda bize araç gereç sağlayan Belediye meclis üyesi Mehmet Ormancı’ya, Zabıta amiri Seçkin AYHAN ve direğin taşınmasında yardımcı olan Polatlı hemşerilerimize ayrıca Mehmet Uludağ’a teşekkür ediyorum’’ dedi.

Ermeni Terör Örgütü ASALA’yı bitren adam – ABDULVAHAP DOĞU

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

Ayrıca Kontrol Et

Engelliler de Beyaz Yakalı ve Kalıcı Çalışan Olmayı Hak Ediyor!..

Yaklaşık 9 milyon engelli bireyin yaşadığı Türkiye’de ‘engelli istihdamı’ denilince akla daha çok mavi yakalı …