Ünlü Bayan Giyim Markası Wogue’s Elit Fashion Kreasyonunu Satışa Sundu

İncili, İşlemeli ve Swarovski Taşlı Abiye Giyim Kreasyonunu toptan satışa çıkardığını açıklayan Wogue’s Satış Müdürü en çok rağbetin arap ülkelerinden sonra Fransa ve İngiltere’den olduğunu, Almanya, Amerika ve dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yapan marka, Wogue’s Elit Fashion Kreasyonunu 40-56 beden aralığındaki bayanların beğenisine sundu.

Online internet üzerinden siparişleri kabul eden Wogue’s müşterilerine kargo ile ürünleri 48 saat içerisinde ulaştırdığını belirtti. Türkiye’de Perakende satış yapmayacağını belirten ünlü bayan giyim markası Wogue’s Türkiye’de Toptan satış mağazası açmayan tek marka ve satışlarını kargo üzerinden direk imalattan yapıyor.

İhracat odaklı satışlar yapacağını belirten marka direktörü Türkiye pazarına girmek için acele etmeyeceğini ve markasını Uluslararası arenada duyurmaya odaklandığını belirtti. Wogue’s Elit Fashion Kreasyonunun1650 TL den başlayan fiyatlarla satışa sundu. Büyük bedenlerde satışa çıkarılan Wogue’s Elit Fashion Kreasyon 40 – 56 Beden aralığındaki bayanların beğenisine sunuldu.

Wogue’s Elit Fashion Kreasyonunda Yok yoook

İnci İşlemeli Desenli Elit Fashion Abiye Ceketli Elbiseler, Swaroski Taşlı İşlemeli Elit Fashion Abiye 3’lü Pantolon Ceket Takımları, İşlemeli Basklı Parlak Elit Fashion Abiye 3’lü Ceket Pantolon Takımlar, Boncuk ve Taş İşlemeli Elit Fashion Abiye Takımlar, Taş Baskılı Elit Fashion Abiye Pantolon Takımlar, İnci İşlemeli Elit Fashion Abiye Pantolon Ceket Takımlar ve dahaları …

WOGUE’S ELİT FASHİON KREASYON İÇİN TIKLAYINIZ : https://www.wogues.com.tr/

https://www.youtube.com/watch?v=D9O_KavyM-Q
Wogues Swarovski Taşlı Desenli Klasik Elit Fashion Abiye Takım
https://www.youtube.com/watch?v=UNN6G7RwoAw
Boncuk ve Taş İşlemeli Elit Fashion Abiye Takım
https://www.youtube.com/watch?v=nN7VHeMKf6o
Wogues Swaroski Taşlı İşlemeli Elit Fashion Abiye Uzun Ceketli Elbise
https://youtu.be/Qm6KnF3fF3I

Ayrıca Kontrol Et

Ünlü Giyim Markası Wogue’s ile 2022 Moda Trentleri hakkında söyleşi

Güneş çıktı, etek boyları yükseliyor ve sokaklara parlak, cesur renkler hakim. Bunun tek bir anlamı olabilir: …