Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayeti ; Ticimax’da Her Şey Paketi Satana Kadar

Ticimax: E-ticaret Yazılımları ve Altyapı Sağlayıcı şirketi mağdurları şikayetlerini yazmaya ve seslerini duyurmaya çalışıyor. Seslerini SosyalMedya Platformlarında ve Şikayetvar Bloklarında duyurmaya çalışan Ticimax Mağdurlarının Problemleri ve şikayet konularını okuyunca şok olacaksınız.

Sikayetvar.com Platformu kullanıcılarından Çelik Nikli Ticimax Mağduru şikayetlerini şu sözlerle belirtmiş ;

Ticimax ile görüşme sağladık, Special Max Paket ve yanında Tasarım Entegrasyonu, Teslimat Saati Modülü, Süreli Ürün Ekleme Modülü, Dinamik Form – Ürün Detay ve Dinamik Sipariş Notu gibi ek paketler eklettik. Tasarım paketlerimiz için 13 Nisan 2021 tarihinde görüşmeye başladık. 8 sayfalık bir tasarım ilettik ancak sadece 3 sayfa ile dönüş yaptılar ve konu ile ilgili tarafımıza hiçbir bilgi verilmedi. Sonrasında biz neden hala hazır değil süre doluyor dediğimizde ise sadece 3 sayfa tasarım yapıyoruz kalanlarını kendiniz yapmanız lazım dediler.

İlk toplantıda bu bilgi bize verilseydi biz hiç tasarım paketi almazdık, hazır paketler üzerinde devam ederdik. Üstelik bize görüşmeye gelen ve işlemlerimiz ile ilgilenmesi gereken ilgili kişi t**** Bey telefonlarımızı açmıyor. Maillerimize dönüş yapmıyor. Müşteri hizmetleri üzerinden ulaşıp şikayet ettiğimizde bize dönüş yapıyor ve mail taslaklarda kalmış size bilgi vermemişim diyor. 2 aydır kendisine ulaşamadığımızı, tüm aramalarımıza ve maillerimize dönmediğini söylediğimizde “bu kadar beklemenize gerek yok destek talebinden yazabilirdiniz” diyor.

Pazarlamayı bize yapan ve ürünü satın almamızı sağlayan kişi kendisi. Halihazırda yapılmış olan tasarımın komple aktarılabileceğini söyleyip sonrasında sadece 3 sayfa tasarım geçiyor dedi. Bunu söylediğinde paketi alalı 3 ay olmuştu. Paketleri satarken tam bilgi vermeyip, biliyorsunuz sanıyorduk diyerek işin içinden çıkmaya çalışıyorlar. İşlemlerimiz bir türlü ilerlemiyor doğru düzgün bilgi alamıyoruz. Problemimizin çözülmesi için ne yapmamız gerekiyor anlayamadık. 2 Firmamız için ayrı ayrı hizmet aldık ve kesinlikle memnun değiliz. Kesinlikle müşterileri ile ilgilenmemekteler. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Çelik Nikli Ticimax Mağduru, Ticimax’ın kendisine verdiği cevap akabinde yazdığı diğer yorum ;

Merhaba, “Yazışmalarda ve yapılan telefon görüşmelerinde Tasarımın anasayfa, ürün listeleme ve ürün detay sayfasına yapılacağı bilgilerinin iletildiği tespit edilmektedir.” Bu bilgiyi paketi satıp, üzerinden 2 ay geçip, tasarımların eksik olduğunu anlayıp size dönüş yaptıktan sonra verdiniz. Tasarım Entegrasyonu paketine ** isterken 3 sayfa bilgisi asla tarafımıza iletilmedi. Bugün paketi alalı 5 ay geçti ve en son konuştuğumuz Yonca Hanım ekstra para ödeyerek bu sayfaları yaptırabilirsiniz bilgisi verildi. Bu bilgi 5 ay sonra verildi tekrar altını çizerek söylüyorum

Hatta konu ile ilgili yapılan ilk görüşmelerde ki yetkilinin askere gittiğini belirterek konuşmaları teyit edemediğinizi de yazılı olarak paylaşmış olduğunuzu gözlemliyoruz.” Askerde olan arkadaşımız tek başına değildi toplantıda. 3 kişiydik ve görüştüğümüz temsilci o arkadaşımıza özel olarak ilettiğini söylediği için kendisinden teyit aldık. Ki kendisi de böyle bir şey söylemediğini iletti.

“Aynı şekilde istediğiniz diğer sayfa tasarımları ile ilgilide standart bir yapı olduğu ve Bunun için yönetim panelinizden modüller>sayfa yönetimine gidip istediğiniz sayfayı oluşturmanız yönünde de alternatifler sunulmuştur.” Bunları ben yapacaksam sizden ekstra bir Tasarım Entegrasyonu paketi zaten almazdık. Yüz yüze toplantı yapıp, sitemizi 1 saat birlikte inceleyip, tasarımları komple geçirmek istiyoruz dediğimizde hayır yapamayız diyecekti gelen temsilciniz o zaman. Satarken, tasarım sürecinde sayfaları iletirken herhangi bir şey söylenmeyip 2 ay sonra sadece 3 sayfa yapıyoruz diyerek işin içinden çıkmaya çalışıyorsunuz.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimaxda-her-sey-paketi-satana-kadar

 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.