Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Yanıltma üzerine Kurulu Düzen

Ticimax E Tcaret Paketleri ve Ticimax Yazılım Mağdur Kullanıcıları, Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayet Bloklarında Seslerini duyurmaya ve problemlerine çözüm üretmeye çalışıyor. Çok ciddi maddi zararlar gördüğünü belirten kullanıcılar mağdur ve birçoğunun problemlerine Ticimax tarafında çözüm üretilemiyor.

Sikayetvar.com Platformu kullanıcılarından Ticimax Mağduru Oğuzhan Bey ” Bu firma sizi söndürmekten başka bir çaba içerisinde değil. Ben sisteme kayıt olalı 1 ay olmadı. Aşırı pişmanım. Sözleşme sürem sonlandığı an çıkacağım” diyerek şikayeterine şu sözlerle devam ediyor ;

Mağazamda kullandığım erp programı ile Ticimax entegrasyonu yapacağım. Entegrasyon işlemini erp program firması yapacak. Ticimax bana sadece api kodumu verecek. Yanlış anlamayın hiçbir özel işlem yapmayacak sadece api kodumu söyleyecek, bana ait olan bir kodu söyleyecek. Bunun için tam **00 TL istiyorlar. Ben special omni olan en üst paketi kullanıyorum.

ayrıca bu paketi bana muhteşem cuma diye bundan ucuzu bulunmaz diye sattılar. Şu an aynı paketi benim aldığım fiyattan 500 TL daha ucuza satıyorlar. Buna rağmen api kodumu söylemek için **00 lira istiyorlar. Bu işi yapan çok fazla duyulmamış yeni gelişen Teknopark’lar da kurulan firmalar var.  Bu firma sizi söndürmekten başka bir çaba içerisinde değil. Ben sisteme kayıt olalı 1 ay olmadı. Aşırı pişmanım. Sözleşme sürem sonlandığı an çıkacağım.

Ahmet isimli kullanıcı şikayetin altına yorum yapmış ;

Kardeşim beklemekle büyük hata eder, çok kayıplar yaşarsın. Herkes amatör. Üsttekiler paraları istifliyor. İşle ilgilenmiyorlar. Stajyer çocukları çalışıyor. İşi bilenin zaten ne işi var Ticimax’de.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-yaniltmauzerine-kurulu-duzen 

 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.