Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Xml Entegrasyonu Sıkıntısı, Ticimax Şikayetleri

Ünlü E- Ticaret Yazılım Şirketi Ticimax Kullanıcıları Sosyal Medya Platformlarında ve ”Şikayetim Var” Bloklarında Seslerini duyurmaya çalışıyor. Ticimax Mağdurları uğradıkları ekonomik zararların ciddi boyutta olduğunu kamuoyuna birer ikişer açıklıyor.

Ahmet Bey isimli kullanıcı Ticimax Mağdurlarından sadece biri. Ahmet bey Paket içereğindeki hizmetlleri Ticimax’dan alamadığını ekstra ücret talep edildiğini belirterek şikayetim var platformlarından sesini duyurmaya çalışan belki de yüzlerce mağdurdan sadece biri. Ahmet beyin kendi kaleminden işte Ticimax ile yaşadığı şikayetleri.

Ahmet Bey’in Ticimax Şikayeti

Ticimax ‘den 25.03.2022 tarihinde satın almış olduğum Special paketin içinde xml entegrasyonu hizmeti olmasına rağmen ilave ücret isteniyor. Satın alma aşamasında bizzat xml entegrasyonu hizmetinin olduğunu sözlü teyit ettim ve benim bu hizmeti satın alma amacımın xml ile ürün yüklemek olduğunu da belirttim satış danışmanı bu** bey ürünü satmak için benim istediğim hizmetlerin bu paketin içinde olduğunu xml entegrasyonu vardır diye sözlü bir şekilde belirtti. Kalite standartları gereği konuşmalarımız kaydedildiğine göre dinlenebilir bana xml entegrasyonu için ekstra her seferinde ** TL ücretinin olduğunu söylemedi.

Ben müşteri olarak canlı bir şekilde konuştuğum satış danışmanına bile güvenemeyeceksem kime güveneceğim? Yani her şey ürünü satana kadar olmamalı. Ekte yer alan yazışmalardan da anlaşılacağı üzere 04.04.2022 tarihinde xml linkini gönderdim herhangi bir ücret vs. Talep edilmedi. Sadece gönderdiğiniz xml yapısı bize uygun değildir yapıya uygun hale getirmeniz lazım yüklememiz için denildi ve ben bu seferde başka bir xml buldum Ticimax alt yapısına uygun olan ** TL karşılığında satın aldım yüklemeleri için Ticimax bu sefer de yukarıda belirttiğim gibi ** TL ücret istedi ama ilk xml attığım zaman bana ücretten veya başka bir şeyden bahsedilmedi.

Sadece yapıya uygun hale getirmeniz lazım yüklememiz için dediler yani insanların akıllarıyla oyun oynuyorlar resmen. Attığım görsellerde de her şey ortada zaten ve çalışanları gerçekten çok rahatlar şikayet edince hiçbir şey olmayacak gibi davranıyorlar ama ben hakkımı arayacağım, her yere şikayette bulunacağım. Ben uzlaşmak da istedim ama sizin isteklerinizin bir önemi yok. Burada adım atmak bile para karşılığında her şey ürünü satana kadar.

Ticimax Şikayetleri için : intermedyaaktuel@gmail.com mail adresimize yaşadığınız tecrübeleri ve belgeleri paylaşabilirsiniz.

 

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için Tıklayınız : – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-xml-entegrasyonu-sikintisi

 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.