Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Verdiği Sözde Durmuyor

Ticimax E Tcaret Paketleri ve Ticimax Yazılım Mağdur Kullanıcıları, Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayet Bloklarında Seslerini duyurmaya ve problemlerine çözüm üretmeye çalışıyor. Çok ciddi maddi zararlar gördüğünü belirten kullanıcılar mağdur ve birçoğunun problemlerine Ticimax tarafında çözüm üretilemiyor.

Sikayetvar.com Platformu kullanıcılarından Ticimax Mağduru Murat Bey şikayetini şu sözlerle anlatıyor ;

Ticimax satış elemanıyla special omni paketi satın aldık. Satın alırken tarafımıza ücretini ödeyip satın aldığımız paketin ve sayfanın bize ait olduğu, 1 yıl sonra yenileme ücreti ödememiz karşılığında uzaktan destek sağlanacağı söylendi. Bu şekilde 4 yıl kullandık sonraki yıllarda yenileme ücreti talep edildi. Talep edilen yenileme ücretini bazı nedenlerden dolayı yatıramadık ve söylenenin aksine uzaktan destek yerine sayfamız komple kapatıldı ve Google ® da mağazamız kalıcı olarak kapatıldı ve halen kapalı bu yüzden faaliyetlerimize ara vermek zorunda kaldık.

Yenileme ücretini ödeyip tekrar destek verilmesini talep etmemize rağmen, yenileme yapmayacaklarını ve yeni paket almamız gerektiği söylendi. Kapatılan sayfamızın açılmasını istedik. Yenileme ücretini ödeyip aynı paketten devam etmek istediğimizi belirtmemize rağmen kabul edilmedi.www.markaala.com kapalı olan sayfamız

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-verdigi-sozde-durmuyor

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.