Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Satarken Çok İyiler Sattıktan Sonrası Boş

Türkiye’nin E-ticaret Yazılım Şirketlerinden biri olan Ticimax Mağdurları Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayetim var Bloklarında uğradıkları maddi zararın boyutunu anlatmak için seslerini duyurmaya çalışıyorlar.

Şikayetim Var kullanıcısı Ali Bey yaşadığı sıkıntıları şöyle ifade ediyor ;

Bundan yaklaşık 8 ay önce Ticimax’tan paket aldım. Ticimax’ ı tercih etme sebebim ise profesyonel reklamlarından dolayı oldu. Daha önce farklı amatör bir firmayla çalışıyordum ve satışlarımda gayet iyiydi, **** TL’ye site sahibi olmuş ve tüm entegrasyonların yapılmış hatta 24 saat müşteri hizmeti bile alabiliyordum ama nedense artık profesyonel olma gereği duydum ve Ticimax’ın Youtube ®.com’ da dönen reklamlarına rast geldim sonra televizyon reklamlarını da görünce atadığım ekibi buldum diye düşündüm. Neyse iletişime geçtim çok profesyonel olabilmek adına en pahalı paketi yanılmıyorsam **** TL’ye aldım. Konuştuğum temsilci arkadaş zaten öyle bir anlattı ki zaten bana yapacak bir şey kalmıyordu. Kendimi neredeyse Trendyol ® ile eşdeğer hissetmeye başladım. Gel zaman git zaman baktım hiçbir şeyi onlar yapmıyor bütün yük benim sırtımda.

Ürün dahi doğru düzgün yükleyemedim çünkü sistem benim gibi biri için bayağı karışık. Bir de üstüne beni çözüm ortakları diye başka bir firmaya yönlendirdiler siteyi düzenlemek adına. **** TL de oraya bayıldık şükür. Aradan geçen yaklaşık 8 aya ve verilen **** TL’ye karşılık daha ortada ne aktif bir site var ne de bir çöp değerinde satış. Aradım en azından paketi değişip en küçüğüne döneyim de bari salaklığımı biraz parasal olarak hafifleteyim diye fakat ne çare mümkün değilmiş. Velhasıl dostlar ben yoğunluktan fırsat bulup pek takip edemedim yoksa hakkımı almak adına dava da açarım.

 

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini inceleyebilirsiniz. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-satarken-cok-iyiler-sattiktan-sonrasi-bos 

 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.