Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Para İadesi Ve Destek Şikayeti

Türkiye’nin E-ticaret Yazılım Şirketlerinden biri olan Ticimax Mağdurları Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayetiim var Bloklarında uğradıkları maddi zararın boyutunu anlatmak için kamuoyu oluşturmaya çalışıyor.

Şikayetim Var kullanıcısı Dilara Hanım şikayetini şöyle dile getiriyor ;

Ticimax pazarlamacısı ile paketi satın aldıktan 1 ay sonra bu işi yapmaktan vazgeçtiğim için iade istedim. Bana hiçbir koşulda para iadesinin yapılması mümkün değildir yapılan sözleşmenin üstünden 1 ay geçti paketi ve kullanmadığım bir siteyi hak mahrumiyeti yaparak sözleşmeyi öne sürerek para iadesini yapmayacaklarını söylediler, 0541*****46 dikabutik.com

26/02/2021 tarihinde Ankara adliyesine gidip dava açıp başbakanlığa yazıp gerekli belge ve bilgileri sizler ile paylaşacağım.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-para-iadesi-ve-destek-sikayeti

 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.