Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Hizmet İçin Değil “Para” İçin Çalışan Şirket!

Ticimax E Tcaret Paketleri ve Ticimax Yazılım Mağdur Kullanıcıları, Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayet Bloklarında Seslerini duyurmaya ve problemlerine çözüm üretmeye çalışıyor. Çok ciddi maddi zararlar gördüğünü belirten kullanıcılar mağdur ve birçoğunun problemlerine Ticimax tarafında çözüm üretilemiyor.

Sikayetvar.com Platformu kullanıcılarından Ticimax Mağduru Bora Bey ”Bu şirketlerin isimleri hele bir çıksın. Bir daha iş yapmaları çok zor.” diyerek Ticimax şikayetlerine devam ediyor ;

İlk görüşmemi satış ekibiyle yaptım. Bu görüşmeyi yapmadan önce netsis entegrasyonlarıyla ilgili bir soru sordum. Şirketim siber saldırılara açık olduğu için sistemi yarı entegrasyonlu yapılabilir mi diye sordum. Satış ekibi **** Hanım (isim vermek istemiyorum) bana tabii ki de ayarlanır şeklinde bir cevap verdi. Tasarım konusunda da destek verebileceklerini söylediler. Paketi satın aldığımda ilk önce site tasarımı ile ilgili sorun yaşadım. Tasarım üzerindeki bazı hataları düzeltmeleri için yazı yazdım. Kendi yaptıkları tasarımlardaki hataları düzeltmeleri için benden para istediler. Entegrasyon ile ilgili yazı yazdım. Cevapları “sizin için sistem yazamayız elimizdeki bu ister kullan ister kullanma” oldu.

Yeni bir tasarım istedim. Bana paket kadar tasarım fiyatı önerileri oldu. Ben kendim freelance tasarımcıyımdır. Ben bile bu fiyatlarla müşteri bulamam. Hadi ® tasarımı düzelteyim dedim. Hiçbir şekilde Css yazılımı bilmiyordum. Sayelerinde e-ticaretten çok css yazılımı öğrendim. Bazı şeyleri kendim düzeltebildim. Onlardan html kodunu istediğimde sitenin kodunu veremeyeceklerini. Sitenin html kodu şirkete ait olduğu ve paylaşılamayacağını söylediler. O zaman ben bu css koduyla sadece süslerim. Ne + ne – yine aynı tasarım modu bir değişiklik yok. Bu durum üzerine ben onlardan html kodları üzerinde değişiklik istediğimde “para” dediler. Tasarım ile ilgili şunu ekleyeyim.   Tasarımcı sadece arayüzünü düzenleyip size satıyor. Siz yine istediğinize ulaşamıyorsunuz. Sistemin üzerinde 5 ay uğraştım. Tam hazır sistemim var ancak şu anda bir Freelancer buldum. Bana 10 numara ® bir sistem kuruyor.  Tek dertleri sizin cebinizdeki parayı alıp sizi bırakmak. Kötü bir deneyim oldu. Bu şirketlerin isimleri hele bir çıksın. Bir daha iş yapmaları çok zor.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-hizmet-icin-degil-para-icin-calisan-sirket 

 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.