Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Firmasındaki Teknik Yetersizlik

Türkiye’nin E-ticaret Yazılım Şirketlerinden biri olan Ticimax Mağdurları Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayetim var Bloklarında uğradıkları maddi zararın boyutunu anlatmak için kamuoyu oluşturmaya çalışıyor.

Şikayetvar.com Platformu Kullanıcılarından Sefa isimli Ticimax Kullanıcısı Şikayeti :

Yazılımsal alt yapılarda sorunlar olabilir anlamak gerekir. Ancak bunu paylaşmak zorunda kaldım. 2 aydır web sitemizi aktife alamadık çünkü ilk günden itibaren ürün görsellerimizin %70 i görünmüyor. Bütün ilanlar 2 defa tamamen sildim tekrar gönderdim. İşin acı tarafı teknik destek her defasında 1 saat içinde hızlıca geri dönüş yapmasına rağmen sorun çözülemiyor iletişim sorunu yok ama teknik altyapı sorunu var. Hala yazarken inanamıyorum Ticimax gibi bir firmada nasıl böyle bir sorun yaşarım. Pes…

 

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini inceleyebilirsiniz. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-firmasindaki-teknik-yetersizlik

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.