Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax e-ticaret entegrasyon firması için büyük eksiklik

E-ticaret Yazılım Şirketlerinden Ticimax’ın veremediği hizmetler için Ticimax Mağdurları Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayetim var Bloklarında uğradıkları maddi zararın boyutunu anlatmak için kamuoyu oluşturmaya çalışıyor.

Deveyükü Nikli ile Şikayetim Var kullanıcısı yaşadığı Ticimax mağduriyetini şöyle dile getirdi ;

Deveyuku.com olarak e-ticaret entegrasyonunda Ticimax ile çalışmaya başladık. Sipariş listesi panelinde satılan ürünün ismi görünmemektedir. Ürünün satış fiyatı KDV hariç ve KDV dahil olarak iki defa yazılmasına rağmen satılan ürünün adı sipariş listesinde görünmemektedir. Ancak detay kısmını tıklarsak satılan ürünü görebiliyoruz. Bence e-ticaret entegrasyon firması için büyük eksiklik. Ticimax destek kısmına yazdığımda bir şey yapamadıklarını bildirdiler.

 

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini inceleyebilirsiniz. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-siparis-listesi-paneli

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.