Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax ‘a Ödenen Para Çöp

Ticimax E Tcaret Paketleri ve Ticimax Yazılım Mağdur Kullanıcıları, Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayet Bloklarında Seslerini duyurmaya ve problemlerine çözüm üretmeye çalışıyor. Çok ciddi maddi zararlar gördüğünü belirten kullanıcılar mağdur ve birçoğunun problemlerine Ticimax tarafında çözüm üretilemiyor.

Sikayetvar.com Platformu kullanıcılarından Ticimax Mağduru Kamer Bey ısrarla Ticimax’a ödenen paranın Çöpe gittiğini söylüyor ;

2-2,5 senedir Ticimax altyapısını kullanıyorum. İlk andan itibaren tamamen fiyasko bir altyapı. Eğer tek ürün satıyorsanız verim alabilirsiniz. Onun dışında asla gerekli verimi alamazsınız. Pazaryerleri ile entegrasyon ile çalışıyorum. Fakat hatalı stoktan ödediğim ceza puanlarını ödemekten bıktım. Ekip çok yetersiz. Aynı konu ile ilgili herkes farklı bir yanıt veriyor. Siz halloldu sanıyorsunuz aynı sorun tekrar ediyor. ParaPuan kampanyası yaptık. 3. ‘Ye alış fiyatına ürün satışı oluyor. Müşteriyi küstürmemek adına kendi siteme de trafik çekme adına ürünleri maliyetine gönderiyorum. Fakat artık yeter.

En son görüştüğüm beyefendi nihayet seçmiş olduğumuz giyim kategorisinin ParaPuan kampanyasında geçerli olmadığını söyledi. Ben bunu geçen defa ki satışta hallettiğimi düşünüyorken… Aylarca yükleme listesi ile ilgili excel tablosu istedim. Hepsinin talepleri mevcut bende. İsteyene ekran görüntülerini ve tekrar eden talep sayfalarının görselini de atarım. 6-7 ay sonra Şikayetvar ® ‘a bir kez daha yazmıştım o zaman bir personel atayıp olması gereken excel formatını ilettiler.

200’ü aşan kategorim vardı bu işlem olduğunda ürün güncelleme ile ilgili asla bilgi alamadım. Mevcut ıd ye atama yapılması gerekiyormuş. Ben tüm yüklemelerimi yeni ürün gibi yüklemişim. İşlerine gelmeyen durumda bizim yetkimiz yok dediler. Siz şimdi eğitim almadınız mı diyeceksiniz. Evet almadık. İlk satılmada takip eden hafta eğitim vardı kayıt yapıldı ve eşim İstanbul’a gitti. Eğitim iptal olmuş ve bilgi bile verilmemiş. Danışmadaki bayan gülerek eğitimin iptal olduğunu söylemiş. Satış temsilcimiz de gayet rahat bir şekilde size mail gelmedi mi dedi ve konuyu kapattı.

Ticimax ‘ı tercih sebebi tamamen çoğumuzda maliyet ama arkadaşlar paranızı çöpe atıyorsunuz. Almadığınız bir hizmet için para ödüyorsunuz. Ya birikim yapın işleyen bir altyapı sistemine geçin ya da hiç yapmayın. İnanın pazaryerine manuel bile girseniz performansınız çok daha yüksek olur. Onların da excel dosyaları var. Zaten entegrasyon da rezalet. 1500 kalem ürünün 200 kalemi ancak yansıyabiliyor Trendyol ®’a. Şansınız varsa ve marka olan ürünler eşleşmişse satış yapabiliyorsunuz. Ama çok tanınan markalar dışındaki ürünler asla internette görünmüyor. İşleyen bir sistem alın en azından ödediğiniz para size 6 ay sonrasında dönmeye başlar. Ticimax ta o para dönmüyor. Çöpe gidiyor.

Ticimax’ın vermiş olduğu Cevap karşısında, Kamer Bey Şikayetlerine Devam Ediyor ;

Ticimax ı kullanan biliyor sayın müşteri ilişkileri yönetimi. Düz yazı yazmakla fiiliyatta yaşananları silemiyorsunuz maalesef. Yanlış stok 1 kez değil defalarca gitti ve güncelleme ile ilgili 1 kez belki sıkıntı yaşanmıştır. Ayrıca eğitim iptali ile ilgili mail bilgilendirmesi yapılmadı o zamanki satış temsilciniz telefonda gamze hanım telefonda gülerek size gönderilmemiş dedi. Tabi sizin çalıştığınız firmayı savunmak ile görevlendirilmişsiniz. Ama yanlış yoldasınız. Ticimax kullananlardan tepki geldikçe işin gerçekliği zaten ortaya çıkacaktır. Ekibiniz daha excel kullanmayı bilmiyor. Bence önce eğitim verin ondan sonra konuşalım. Hiçbir firmada müşteri ilişkileri yöneticisinin olmamasının sebebi belki de sizin kadar ihtiyaç duymamalarıdır. Bunu da bir düşünün. Saygılar.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-a-odenen-para-cop 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.