1907’Lİ SAATLER’İN YENİ YILDAKİ İLK KONUĞU ALİ Y. KOÇ OLDU

1907 Fenerbahçe Derneği’nin gerçekleştirdiği 1907’li Saatler Sohbet Toplantıları’nın 2020 yılındaki ilk konuğu Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Y. Koç oldu. Kulübün içerisinde bulunduğu durum, transfer ve ikinci yarı hedeflerinin yanı sıra birçok konuda samimi açıklamalarda bulunan Ali Y. Koç, ilk günden beri verdiği destek için de taraftarlara teşekkür etti.

1907 Fenerbahçe Derneği’nin bir ritüel haline gelen 1907’li Saatler Sohbet Toplantıları önemli bir konuğu ağırladı. Yeni yılda da üyelerle buluşmalarına devam edecek 1907’li Saatler Sohbet Toplantıları’nın 2020’deki ilk konuğu Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Y. Koç oldu.

1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ruşen Çetin’in açılış konuşmasıyla başlayan organizasyonun moderatörlüğünü FOX TV Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk yaptı.

1907 Fenerbahçe Derneği tarafından Ali Y. Koç’a özel hazırlanan video gösteriminin ardından gerçekleştirilen söyleşide Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Y. Koç, kulübün içerisinde bulunduğu durum, transfer ve ikinci yarı hedeflerinin yanı sıra birçok konuda samimi açıklamalar gerçekleştirdi. Sezon başından itibaren finansal imkanlar dahilinde doğru işler yaptıklarını belirten Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Y. Koç, “Özellikle bu sene arzusu, isteği, aidiyet duygusu yüksek ve pes etmeyen bir takımımız var. İkinci yarıda bir fikstür avantajımız var. İlk altı haftayı maksimum puanla kapatırsak, şampiyonluğa ulaşacağımızı düşünüyorum. Bu sene bambaşka bir hava var. İlk günden beri bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyor, desteklerini devam ettirmelerini istiyorum” dedi.

Söyleşinin ardından 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ruşen Çetin, günün anısına hazırlanan plaketi Başkan Ali Koç’a takdim etti.

Aktüel İntermedya / SPOR

You may also like

Popular News