Zorlu PSM’de Önümüzdeki Program

Zorlu PSM’de Önümüzdeki Program; 26 Ekim – 08 Kasım

Her yaşa ve her zevkten sanatsevere hitap eden içerikleriyle kültür-sanatın daimi buluşma adresi olan Zorlu PSM #mesafeliamabirlikte mottosuyla başladığı yeni sezona hız kesmeden devam ediyor.

Önümüzdeki programında, yenilenen dekoru ve mekanıyla birlikte İbrahim Selim’in sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz’ın son şovu “CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum – Plus”, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel gösterimiyle Mustafa Kemâl Atatürk’ün hikayesini anlatan müzikal belgesel “Kemal”, ülkemizin önde gelen caz piyanistlerinden Kerem Görsev, kontrbasta Volkan Hürsever ve davulda Ferit Odman’dan oluşan triosu “Kerem Görsev Trio” ve Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında yeni albümünden yepyeni şarkılarını seslendirerek yeniden seyirciyle buluşmaya hazırlanan “Sertab Erener” Zorlu PSM’nin dikkat çeken etkinlikleri olarak önümüzdeki programın öne çıkan etkinlikleri oluyor.

Aynı zamanda yeni sezonuna yepyeni dijital seriler de ekleyen Zorlu PSM, yeni dijital serisi “Hakan Tamar ile Mod Sessions” indie, elektronik, hip-hop, rock, metal gibi farklı müzik türlerinde üretim yapan sanatçıları her Pazartesi Zorlu PSM Youtube kanalında ağırlamayı sürdürüyor.

Minik katılımcılarını da unutmayan Zorlu PSM, Zorlu Çocuk Tiyatrosu Youtube Kanalı ve IGTV yayınlarında gerçekleştirdiği atölyeleri ile minik izleyicilerin evine konuk olmayı da sürdürüyor.

ÇOCUK VE DÜNYA – 2013 (O MENINO E O MUNDO)// 26 EKİM PAZARTESİ // PSM AMFİ // 20.00

Alê Abreu tarafından yazılıp yönetilen Brezilya yapımı animasyon filmi O Menino e o Mundo’da kırsal bir bölgede ailesiyle birlikte yaşayan küçük bir çocuğun hayatının babasının şehre iş aramaya gitmesiyle birlikte bambaşka bir hal almasını anlatır. Babasını çok özlediği için ailesini yeniden bir araya getirmeye karar veren çocuk babasını bulmak için macera dolu bir yolculuğa koyulur. Bilmediği bir dünyaya adım atan çocuk, babasını bulmaya çalışırken hayata dair pek çok şeyi de öğrenecektir bu yolculuğunda.

88. Oscar ödüllerinde En İyi Animasyon Film dalında adaylığı da bulunan bu keyifli Brezilya filmi Zorlu PSM Amfi’de Açıkhava keyfi ile izlemek için Pazartesi akşamı yerinizi ayırmayı unutmayın.

*Etkinlik ücretsizdir. Sınırlı oturma kapasitesi sebebiyle http://bilet.zorlupsm.com/default?ec=FG05102020 adresinden kayıt yaptırılması gerekmektedir.

**PSM Amfi’de Brezilya Filmleri Gösterimleri, Brezilya Konsolosluğu desteğiyle gerçekleşmektedir.

HAKAN TAMAR İLE MOD SESSIONS // 26 EKİM – 02 KASIM // ZORLU PSM YOUTUBE KANALI // 21.00

Her hafta indie, elektronik, hip-hop, rock, metal gibi farklı müzik türlerinde üretim yapan bir sanatçıyı ya da grubu ağırlamayı sürdüren Zorlu PSM’nin yepyeni dijital serisi “Hakan Tamar ile Mod Sessions” ülkemizde üretilen evrensel müziği mümkün olanın en iyi şekliyle aktarmayı, sanatçıların kendilerini ifade edebilmelerini sağlamayı sürdürüyor. Deneyimli programcı, DJ ve müzik yapımcısı Hakan Tamar ile birlikte hayata geçirilen Zorlu PSM’nin yeni dijital serisi “Hakan Tamar ile Mod Sessions”ıyenş bölümleri her Pazartesi günü saat 21.00’da Zorlu PSM YouTube kanalını takip etmeyi unutmayın.

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 26 EKİM – 02 KASIM // %100 STUDIO // 21.15

Geçtiğimiz sezon başından itibaren her hafta Zorlu PSM sahnesinde Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile seyirci karşısına çıkan İbrahim Selim’in sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece” yeni sezona Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde merhaba demeye hazırlanıyor. İbrahim Selim’in renkli sunumunun yanı sıra her hafta sürpriz bir konuğun katılacağı programda müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan eğlence dolu dakikalar yaşamak için yerinizi almayı unutmayın.

Kapı Açılış: 20.30

Etkinlik Başlangıç: 21.15

Bilet Fiyatı:

Tam – 154,00 TL

Öğrenci – 66,00 TL

HAKİKAT, ELBET BİR GÜN // 26 EKİM PAZARTESİ // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Berkay Ateş’e 25.Cevdet Kudret Edebiyat Ödülü’nü kazandıran, Serkan Salihoğlu’nun yönettiği Tiyatro D22’nin son oyunu ‘Hakikat, Elbet Bir Gün’, Bütün normallerin değiştiği, değerlerin alt üst olduğu ‘uzak’ bir ülkede, hepimizin cebinden çıkması muhtemel o son mektubun şarkılarla beraber anlatılan, etkileyici hikayesini 26 Ekim akşamı Zorlu PSM seyircisiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 99,00 TL – Öğrenci: 81,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL – Öğrenci: 72, 00 TL

3. Kategori Fiyat: 77,00 TL – Öğrenci: 63,00 TL

ÖLÜ GELİN – 2005 (CORPSE BRIDE) // 26 EKİM PAZARTESİ // PSM AMFİ // 21.45

Tim Burton’un stop-motion animasyon tekniği ile çektiği ve Johnny Depp, Helena Bonham Carter gibi ünlü oyuncuların karakterlere ses verdiği filmde evlilik arifesinde olan ancak kendini henüz evlenmeye hazır biri gibi hissetmeyen Victor Van Dort’un başından geçenler anlatılıyor. Kendi kendine yüzük takma provası yaparken yüzüğü yanlışlıkla Ölü Gelin’in parmağına takan ve apar topar Ölüler Diyarı’na götürülen Victor Van Dort Yaşayanların Dünyası’ndaki sevgilisine yeniden kavuşabilecek midir?

Tim Burton’un en sevilen filmleri arasında olan Ölü Gelin’i Açıkhava sineması keyfiyle izlemek için 26 Ekim Pazartesi akşamı PSM Amfi’de yerinizi almayı unutmayın.

Aktüel İntermedya / SANAT

Ayrıca Kontrol Et

Yıldız Holding’den Cem Yılmaz’lı, bol kahkahalı Senenin Yıldızları Ödül Töreni

Yıldız Holding’in 13’üncüsünü düzenlediği Senenin Yıldızları Ödül Töreni’nde en başarılı projeler ödüllendirilirken, Holding’in “Global Değerler …