VAKKORAMA DENİZLERE YELKEN AÇIYOR

20 Nisan 2018
VAKKORAMA DENİZLERE YELKEN AÇIYOR

Vakko Sailing Cup başta olmak üzere,W Collection Sailing Cup Bosphorus gibiTürkiye’de düzenlenen çok özel yarışlarla ve yelken dünyasına kattığı değerle herkesin adından övgü ile söz ettiği yelken takımı, Vakkorama Sailing Team ile parkurlara geri döndü.

Vakkorama renkli dünyasını denizlere taşıyor:

Girdiği her yarışta iddiasıyla ve profesyonelliğiyle çıtayı yukarı taşıyan Vakkorama Sailing Team, “Vakkorama” isimli kenditekneleriyleparkurlarda yer almaya başladı.Vakko Holding vePower Group Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko’nun dümenciliğindeki Vakkorama Sailing Team’in yarış takımı;Taktisyen:Erhan Karaca, Ana Yelkenci:Yüce Öneyli, Trimciler;Batuhan Eskicioğlu, Hakan Özdamar, Özlem Küçük,Vedat Tezman, Piyanocu:Deniz Dorak,Piyano Destek: Ronit Hakko,Direk dibi: Mehmet Saban veBaş Üstü: Osmancan Erşahin’den oluşuyor.

Takım, 14-15 Nisan 2018’de iki gün sürenTAYK / VIAPORT Fahir Çelikbaş Kupası Yelken Yarışlarındaverdiği üstün mücadele ile nefesleri kesti.

Vakkorama Sailing Team’in FARR 40 tipi yeni tekneleri “Vakkorama”ile girdikleri ilk yarış olan TAYK / VIAPORT FahirÇelikbaş Kupasını IRC 0 kategorisinde ikincilik kupasını evine götürdü.

TAYK’ın ViaPort Marina anasponsorluğunda düzenlediği Fahir Çelikbaş Kupası’nın üçüncü etap buluşması ise 21 Nisan Cumartesi günü Tuzla parkurunda gerçekleşecek.

 

Aktüel İntermedya / SPOR

 

Bir önceki yazımız olan SABAH SPORLARIYLA TURP GİBİ KADIKÖY başlıklı makalemizde Kadıköy Belediyesi’ ve Turp Gibi Kadıköy hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN