Toptan Kendinden Açılır Pasta Mumu

Doğum günlerinin mum üfleme anını unutulmaz muhteşem bir sürpriz haline getirmeye ne dersiniz?Kendinden Açılan Pasta Mumu ile muhteşem şölene hazırlanın.

70.000 Bin adet elimizde bulunmaktadır. Toptan Fiyatımız. Adet 5 TL’dir Minimum alım Bir Kolidir (100 Adet). Sipariş İçin Gsm+Watsap : 0532 482 9464

Doğum günlerimizde en sevdiğimiz an şüphesiz ki, mumlarımızı üflediğimiz andır. Klasik doğum günü mumlarından sıkıldınız mı? Doğum günlerimizin vazgeçilmezi olan MuM üfleme anını unutulmaz muhteşem bir sürpriz haline getirmeye ne dersiniz?

İşte tam o anda Kendinden Açılan Pasta Mumunu yakarak muhteşem görsel şöleni izleyin. Mumum fitilini yakmanız ile orta kısımda 5 saniye süresince bir volkan ateşi yanarken, 8 Adet çiçek gibi kendiliğinden açılacak mum yanmaya başlayacak bir yandan da doğum günü müziği çalacaksınız.

Altındaki plastik ayaklar ile pasta yüzeyine temas etmeden kolaylıkla ve hijyenik bir şekilde yerleştirebilirsiniz. 2 renk ve temadaki mumları ister pasta üzerlerinde veya isterseniz dekoratif olarak kullanabilirsiniz.

Partinizin konseptine göre belirlediğiniz MuM Modellerimiz ile, özel günleriniz için hazırlanan o enfes pastaları ”Pasta Süsleri ve Pasta MuMları” ile şık bir şekilde misafirlerinize sunabilirsiniz.


 Ürün Özellikleri : Kendiliğinden açılan ve yanan Pasta MuMu.
Parafin içerikli, fitilli ve 8 adet kokusuz MuM. Orta kısmında 5 saniye boyunca, 10 cm yüksekliğince yanan hafif dumanlı volkan ateşi. Plastik ayakları sayesinde pasta üzerine temas etmeden kolaylıkla koyabilirsiniz.

Yükseklik: 13,00 cm. – Kapalı Çapı : 6,00 cm. – Açık haldeki Çapı : 15,00 cm. ölçülerindedir.
Ürün, özel korumalı karton kutusu ile gönderilmektedir. Ürünün detaylı kullanım bilgisi için, tarafımızda çekilmiş olan videoyu izlemenizi önemle rica ederiz.

•Paket İçeriği :  1 Adet Açılır Pasta MuMu.
Resimlerde bulunan pastalar, sunum ( teşhir ) amaçlıdır, siparişe ve fiyata dahil değildir.

•Önemli NOT: Mumu söndürdükten sonra, doğum günü müziğini devam etmektedir. Bu müziğin kapanması için orta kısmındaki plastik parçayı çıkartıp kablo ile pil temasını kesmeniz gerekmektedir.

Ayrıca Kontrol Et

Doğan Holding, kitap yayıncılığındaki ortağı Egmont International’ın hisselerini satın aldı

Yayıncılıkta büyüme yolculuğuna tek başına devam etme kararı alan Doğan Holding, ortağı Egmont’un % 50 …