TİSK Türkiye’deki teşvik uygulamalarını masaya yatırıyor

22 Nisan 2018
TİSK Türkiye’deki teşvik uygulamalarını masaya yatırıyor

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD)işbirliği ile Teşvik Uygulamaları Bilgilendirme Toplantısı düzenliyor

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu’nun (TİSK) Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD)işbirliği ile düzenlediği Teşvik Uygulamaları Bilgilendirme Toplantısı, 25 Nisan 2018 tarihinde Hilton İstanbul Bosphorus Otel’de gerçekleştirilecek. Toplantı’da Türkiye’deki teşvik uygulamaları masaya yatırılacak.

İşverenlere sunulan mevcut ve yeni teşvikler hakkında işveren camiasını bilgilendirmek amacıyla düzenlenen Toplantı’nın açılış konuşmaları TİSK Genel Sekreteri Akansel Koç ile TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Yatırım Ortamı Yuvarlak Masa Lideri Barış Oran tarafından yapılacak. Toplantı’da; Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Ekonomi Bakanlığı ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Temsilcileri istihdam, yatırım ve KOBİ teşvikleri konusundaki uygulamalar hakkında bilgi sunacak.

 

Aktüel İntermedya / EKONOMİ

 

Bir önceki yazımız olan ÇİN-ABD SAVAŞINDAN TÜRKİYE’YE 300 MİLYON DOLAR ÇIKTI başlıklı makalemizde Amerika Birleşik Devletleri, Çin-ABD Savaşı ve ekonomik savaş hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN