PTT AŞ’DEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MUHASEBE ENSTİTÜSÜ 50. YIL KONULU ÖZELGÜN ZARFI

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) tarafından “İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Enstitüsü 50. Yıl” konulu özelgün zarfı 11 Aralık 2020 tarihinde tedavüle sunuldu. 

“İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Enstitüsü 50. Yıl” konulu özelgün zarfı, 5,00 TL bedelle; www.filateli.gov.tr adresinde, filateli cep uygulamasında ve abone sayısı kadar PTT iş yerlerinde satışa sunuldu.

Koronavirüs salgınından dolayı toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT iş yerlerinde yoğunluk yaşanmasını önleme ve kullanma dosyatelik işlemlerini PTT iş yerlerine gelmeden yapabilmeleri için; 11 Aralık 2020 tarihinde satışa sunulan özelgün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilere, www.filateli.gov.tr adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile 6 ay beslenip paket halinde posta damgalı olarak gönderilebilecek.

Müşterilerin, Müşterilerin, tip filatelik ürünler için (Filateli İşletme Prosedürüne uygun olması halinde) özeltarih damgası ve posta damgası talepleri, 11 Aralık 2020 tarihi itibari ile 3 ay harf PTT AŞ’ye iletildiği takdirde karşılanacak.

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI

Ayrıca Kontrol Et

GEFCO 2020 Mali Raporu’nu açıkladı: Olumsuz etkilenen bir ekonomide sağlam işletme performansı ve güçlü finansal yönetim

3,8 milyar avro ciro ile   2019 mali yılına göre yüzde 19,7 düşüş kaydedildi (Bir …