PEOPLE MAKE THE BRAND CAMPUS’TE ÖĞRENCİLERLE

12 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
PEOPLE MAKE THE BRAND CAMPUS’TE ÖĞRENCİLERLE
  1. PEOPLE MAKE THE BRAND BİR İLKE İMZA ATIYOR

Türkiye’nin en önemli işveren markası konferanslarından biri olan People Make The Brand’in yeni markası PMB CAMPUS ile 2018’de öğrencileri ağırlayacak.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen işveren markalarını buluşturan People Make The Brand’in 30 Kasım tarihinde 6.sını düzenleniyor. Konuşmacıları ve ele aldığı konularla sektöre yön veren konferans, yepyeni markası “People Make The Brand – Campus” ile bu yıl gençlere de özel bir oturum düzenliyor. Her yıl merakla beklenen konferans yaklaşık 100 üniversite öğrencisini bir araya getirecek.

People Make The Brand 2018’de işveren markası alanındaki gelişmelerin ve trendlerin yanı sıra yerel ve global pek çok işveren markasının stratejik yaklaşımları sunuluyor. Türkiye’de bugüne kadar yapılan en kapsamlı gençlik araştırması olan Universum En Çekici İşverenler Araştırması’nın sonuçlarının da paylaşıldığı konferans işveren markalarının geleceğini şekillendiriyor.

People Make The Brand’in yaratıcısı ve küratörü Evrim Kuran: “People Make The Brand’in 6.yılında bizi heyecanlandıran bir ilke daha imza atıyoruz. Bugüne kadar onlarca farklı sektörden işveren markası ve iletişim profesyonellerini bir araya getirdik. Şimdi yepyeni markamız “People Make The Brand – Campus” ile işveren markalarının yanı sıra gençlere de özel bir oturum düzenleyeceğiz. Dünyanın sayılı gençlik araştırmalarından biri olan Universum araştırmasını Türkiye’de 6 yıl uygulayan bir yapı olarak, gençleri tanıyoruz. Onlarla şimdi People Make the Brand – Campus’te de bir arada olacağımız için çok mutluyuz. 30 Kasım’da çok dolu bir programla ve sürprizlerle geliyoruz.” dedi.

Dinamo Danışmanlık tarafından düzenlenen People Make The Brand Konferansı, 30 Kasım’da Fairmont Quasar İstanbul’da Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin insan kaynakları ve iletişim profesyonellerine ev sahipliği yapacak.

 

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI – BUSİNESS WORLD

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN