Merter Toptan Triko , Triko Toptancıları

Toptan Triko Tekstilcileri Kış Sezonuna Başladı

Türkiye’de Toptan Triko denilince akla ilk gelen Merter ve Güngören toptancıları olur. Bu günlerde sıcak bir telaş içerisinde Triko Toptancıları 2021-2022 Sonbahar Kış Modellerini sunmaya başladılar. Triko toptancısı demişken sizler için araştırmayı da ihmal etmedik.

Gaziantep’de üretim yapan bir firmayı gözümüze kestirdik. Gitti konuştuk sizler için model ve fiyat araştırması yaptık. Merak etmeyin bu modellere hangi firmadan ve nasıl ulaşacağınızı da makalemizin sonunda göreceksiniz.

Örme kumaş teknolojileri geliştiği ve triko örme kumaşların podyumlardan sokak stillerine kadar, her yerde kullanımının oldukça arttığı son dönemlerde, Özellikle 2016 yılında elbiseler, spor ayakkabıları ve çorap çizmelerle birlikte farklı formlarda hayatımıza giren triko örme tekstil sektöründe çok geniş bir kullanım alanına sahip. Vücuda ve çeşitli bedenlere göre uyum sağlayan standart beden trikolar, esnek ve buruşmaz özellikleriyle kadınların vazgeçilmez giyim tarzları haline geldi. Kışlık kazaklarımızın çoğu triko örgü kumaşlarla yapılıyor. Bunun yanı sıra hırka, tunik, süveter, pantolon, etek ve birçok kullanım alanına sahip.

İşte O rengarenk Trikolarla sizleri başbaşa bırakalım… Trikoları Toptan almak için verdiğimiz iletişim numarasından ulaşabilirsiniz… Sizler için Aktüel İntermedya olarak indirim aldık işte indirimli fiyatları ile Merter Toptan Trikocu larının ve Güngören Toptan Triko cularının 2021-2022 Sonbahar Kış Modelleri ve Fiyatları…

KATOLOK VE FİYAT LİSTESİ İSTEYİNİZ

Yukarıdaki cıvıl cıvıl boğazlı rengarenk Trikoların toptan fiyatı 20 TL…

Yukarıdaki cıvıl cıvıl yarım kol ve kolsuz rengarenk Trikoların toptan fiyatı 27 TL…

Ayrıca Kontrol Et

Toptan Bayan Triko, Wholesale Women Knitwear Merter, Turkey

Yeni Sezon Toptan Triko Modeller : Adet Fiyatı 4.3 Dolar – Modeller Bot şeklinde paketlidir. …