İşgalci İsrail Gazze’de Hamas’ın Elinde Bulunan 4 Asker Dosyasını BM’ye Götürüyor

20 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
İşgalci İsrail Gazze’de Hamas’ın Elinde Bulunan 4 Asker Dosyasını BM’ye Götürüyor

Siyonist işgal rejimindeki medya kaynakları, Birleşmiş Milletler’in önümüzdeki Cuma günü Gazze’de Filistin İslamî Direniş Hareketi (Hamas)’ın elinde bulunan dört işgal askerinin dosyasını ele alacağını belirttiler.

İşgal rejimi televizyonu Siyonist rejimin BM’deki büyükelçisi Dani Danon’a dayandırarak verdiği haberde, Danon’un uluslar arası camiadan sorumluluklarını yerine getirmesini talep ettiğini ve bu durumun son bulması için Hamas hareketine baskı yapmaları gerektiğini ifade ettiğini kaydetti.

Danon yaptığı açıklamada, asker ve vatandaşlarımızın İsrail’e dönüşlerini sağlamak için çabalarını sürdüreceklerini söyledi.

İşgal rejimindeki 0404 sitesi ise, BM oylamasına katılmak için esir Siyonist askerlerden Hadar Golden’in ana ve babasının New York’a hareket ettiklerieni duyurdu.

Esir askerlerin aileleri, çocuklarının dosyası konusunda Netanyahu’nun ağır davrandığını iddia ederek, dosyada ilerlemenin sağlanması için Netanyahu’nun ofisi önünde gösterileri tırmandırma tehdidinde bulundular.

Kassam Tugayları sözcüsü Ebu Ubeyde birkaç ay önce yaptığı açıklamada ellerinde dört Siyonist askerin olduğunu belirtmiş, işgalcinin daha önce serbest kaldıktan sonra yeniden tutukladığı esirleri serbest bırakmadan bu konuda başka bir bilgi vermeyeceğini ifade etmişti.

 

Aktüel İntermedya / DÜNYA

 

Bir önceki yazımız olan İnsanlık bugün harekete geçmeyecekse ne zaman geçecek? başlıklı makalemizde Arakan, Bangladeş ve Başbakan Binali Yıldırım hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN