İşgal Ordusunun Tatbikatı Sırasında Yaşanan Kazada İki İşgal Askeri Öldü

27 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
İşgal Ordusunun Tatbikatı Sırasında Yaşanan Kazada İki İşgal Askeri Öldü

İşgal ordusunun işgal altındaki Golan topraklarında dün akşam (26 Eylül Salı) gerçekleştirdiği tatbikat sırasında iki işgal askeri öldü ve dört işgal askeri de yaralandı.

İşgal ordusu konuyla ilgili yayınladığı bildiride, Golan’daki tatbikat sırasında yaşanan kazada bir işgal subayının ve bir işgal askerinin öldüğünü, dört işgal askerinin de yaralandığını açıkladı.

Bildiride, yaralı askerlere ilk müdahalenin olay yerinde yapıldığı ve askerlerin kara ve hava yoluyla hastanelere kaldırıldıkları ifade edildi.
İşgal ordusunun komite oluşturarak olayla ilgili soruşturma başlattığı ve bir başka komitenin de gece saatlerinde yapılan tatbikatın komuta heyetini soruşturacağı belirtildi.

Bu arada, işgal polisinin tank devrilmesi sonucu işgal askerlerinin öldüğü olayın ardından Golan’daki “El-Muderraat” yolunu bu sabah erken saatlere kadar trafiğe kapattığı kaydedildi.

İşgal rejimi medyası, Golan’daki tatbikat sırasında işgal ordusuna ait tankın yoldan çıkarak devrildiğini ve tankın ekibinin kurtarıldığını öne sürdü.

 

Aktüel İntermedya / DÜNYA

 

Bir önceki yazımız olan Myanmar: Video ve uydu görüntüleri, Arakan’da köyleri hedef alan yakıp yıkma politikalarının hala sürdüğünü gösteriyor başlıklı makalemizde Arakanlı Müslüman köyleri, Myanmar ve Uluslararası Af Örgütü hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN