Hava Şartları Bizi Durduramaz. Soğuk Havalarda Spora Hazır Mısın?

Havalar yavaş yavaş soğusa da spor programınızı ertelemeyin, açık havada her türlü hava koşullarına uygun kıyafetlerle performansınızı ikiye katlayın. adidas, sporseverlerin her türlü hava koşulunda spora devam edebilmesi için yeni spor koleksiyonu COLD.RDY’yi hazırladı. Açık hava aktiviteleri için tasarlanan koleksiyon, nefes alabilen kumaşlar ile su geçirmeyen malzemeler içerirken; göz alıcı silüet ve cesur tonlarıyla şehir stiline de yeni bir bakış getiriyor.

adidas, farklı hava koşullarına karşı koruma sağlayan koleksiyonu RDY’nin dördüncü ve son üyesi olan COLD.RDY’yi sporseverlerin beğenisine sunuyor. En üst düzeyde yalıtım malzemesi ile sıcaklığı sabit tutarken, nefes alabilen teknolojisiyle de hava ve nem sirkülasyonu yaratarak kuru kalmayı sağlıyor. Sporcuları ve şehir sakinlerini zorlu kış koşullarında sıcak ve rahat tutmak için tasarlanan çok yönlü koleksiyon, performans ve stili kusursuz bir şekilde harmanlıyor.

Koleksiyon, açık havada spor giyim tarzına yeni silüetler, özel tasarım dokunuşları ve cesur tonlarla yeni bir görünüm kazandırıyor. Hareket halindeyken rahatlık sağlayan genişletilmiş fermuar tasarımı ve hızlı erişim için ergonomik cep ağızlarına sahip COLD.RDY ürünleri, askeri üniforma tasarımlarından ilham alan ayrıntılar da taşıyor. Hassas şekilde yerleştirilen dikişler sayesinde parçalar bir araya getirilirken ekstra hacmi ortadan kaldırılarak esneklik ve hareket kolaylığı sağlanıyor. Koleksiyon mevsimlik montlar, uzun kollu antrenman tişörtleri, yelek, hoddie ve spor botlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Ürün Fiyat Bilgisi:

  • GG4798 adidas Cold.RDY Uzun kollu tişört 729 TL
  • FS7214 adidas Cold.RDY Pullover Hoodie 1.169 TL
  • FT6774 adidas Cold.RDY Athletics Hoodie 1.169 TL
  • FT3133 adidas Cold.RDY Alphaskin Uzun Tayt 779 TL
  • FU7276 adidas Cold RDY Ayakkabı 969 TL
  • FS9747 adidas Cold.RDY Eldiven279TL

Aktüel İntermedya / MODA

Ayrıca Kontrol Et

SOKAK MODASI RÜZGARI BAD BEAR

Giyim sektöründe her sezon kendine kattığı yeniliklerle dikkatleri üzerine çeken Bad Bear, yenilenmenin izinde ürettiği …