Goldsun Mobile ile Kış Aylarında da Bahçe ve Balkon Keyfine Devam

Çukurova Isı, Goldsun Mobile Serisi Isıtıcılar ile kış soğuklarında üşümeden bahçe, teras ve balkon keyfi sunuyor.

Kış soğukları iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladı. Pandemiyle mücadele kapsamında alınan önlemlerle birlikte sosyal vakitlerinin büyük bölümünü evlerinin bahçelerinde, balkonlarında veya teraslarında geçirmeyi tercih edenler, kış soğuklarında gerekli konfor sıcaklığı için taşınabilir ısıtma çözümlerine yöneldi. 

İnfrared ısıtma sektörünün lider markası Çukurova Isı, Goldsun Mobile Serisi Isıtıcılar ile pandemi nedeniyle kış aylarında evlerinin açık alanlarında keyifli zaman geçirmek isteyenlere konforlu ortamlar sunuyor. 

Rüzgardan etkilenmiyor

Devrilme emniyeti ile yüksek güvenlikli olarak dizayn edilen ve rüzgârdan etkilenmeyen mobil ısıtıcılar, 700 watt veya iki kademeli 1400 watt kapasite seçenekleri ile balkon, teras ve bahçelerde metrekareye uygun ısıtma sağlıyor. 

Yüzde 40 daha verimli

Goldsun Isıtıcılar, sahip oldukları yüksek yoğunluklu halojen ampul sayesinde standart rezistanslı elektrikli cihazlara göre yüzde 40 daha verimli çalışıyor. 

En iyi fiyat ve ısıtma performansı

Yüksek yüzey sıcaklığı ile 2 saniye içerisinde bulunduğu ortamda maksimum ısıtma hissi yaratan Goldsun Mobile Serisi Isıtıcılar, geniş açılı ısıtma teknolojisi ile uzak mesafelerden dahi ısıtma imkânı sunuyor. Ayrıca bahçelerini, balkonlarını ve 

teraslarını ısıtmak için en iyi fiyat ve ısıtma performansı dengesi arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Estetik dizayn

Mimari açıdan göze rahatsızlık vermeyen, oldukça estetik bir şekilde dizayn edilen Goldsun Mobile Serisi Isıtıcılar, dekoratif duruşu sayesinde bahçe, balkon ve teraslarda mükemmel uyum sağlıyor.

Değişken hava koşullarında yüksek konfor

Goldsun Mobile serisi Isıtıcıların yanı sıra dış mekânlarda vakit geçirmeyi tercih edenler için maksimum konfor sağlayan ve IP 55 su koruması sayesinde dış hava şartlarından etkilenmeden sorunsuzca ısıtan “Goldsun Supra Plus, Supra, Aqua, Nova Plus ve Nova” serisi elektrikli ısıtıcılar da evlerde, bahçelerde, balkonlarda ve teraslarda fonksiyonel kullanım avantajı sunuyor. Plus serilerinde, cihaz kasası ile bütünleşik olan kumanda modülü sayesinde ısıtıcı, kapasitesinin yüzde 60 oranına kadar kısılabiliyor. Cihaz ile birlikte verilen kızılötesi uzaktan kumanda ise ısıtıcıyı 5 farklı kademede çalıştırma avantajı sunuyor. Bu sayede değişken hava koşullarında daha konforlu ısıtma yapılıyor. Goldsun elektrikli ısıtıcıların içerisinde yer alan ve ısıtma amacıyla dizayn edilen halojen ampul ise harcadığı elektrik enerjisinin yüzde 99’nu ısıya dönüştürerek anında ve etkin bir ısıtma sağlıyor. 

Aktuel İntermedya / ALIŞVERİŞ

Ayrıca Kontrol Et

Sevgililer Günü Altınbaş ‘Benimle Mutluluk Benimle

 Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, sevgililer günü için çok özel tasarımlar hayata geçirdi. “Mutluluk benimle …