GELECEĞİN KARAKARTALI; OLMAYA ADAY 4 ÇOCUK BEŞİKTAŞ-GÖZTEPE MAÇINDA SAHAYA ÇIKTI

7 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
GELECEĞİN KARAKARTALI; OLMAYA ADAY 4 ÇOCUK BEŞİKTAŞ-GÖZTEPE MAÇINDA SAHAYA ÇIKTI

Vodafone ve Beşiktaş JK ortaklığında hayata geçirilen, dünyanın ilk dijital scouting projesi “Geleceğin KaraKartalı” kapsamında dikkat çeken 4 çocuk, Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş-Göztepe maçında devre arasında sahaya çıkarak hünerlerini sergiledi.

7 Nisan 2018 – Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone ve Beşiktaş JK’nın Türk futbolunun geleceğine katkı sağlamak üzere başlattığı “Geleceğin KaraKartalı” projesi tüm hızıyla devam ediyor. Dünyanın ilk dijital scouting (futbolda yetenek avcılığı) projesi “Geleceğin KaraKartalı” kapsamında, videolardaki performanslarıyla dikkat çeken 4 çocuk Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş-Göztepemaçında devre arasında sahaya çıkarak hünerlerini sergiledi. “Geleceğin KaraKartalı” olmaya aday Can Duran, Mert Aynacı, Bedirhan Ergin, Serhat Aras taraftardan tam not aldı.

Vodafone ve Beşiktaş JK tarafından futbolda altyapı ihtiyacından hareketle geliştirilen “Geleceğin KaraKartalı” projesinde bugüne kadar tüm Türkiye’den 2 bin 500’ü aşkın video yüklendi. Bu videolar 3 milyondan fazla kez izlendi.

Proje, Haziran ayında Vodafone Park’ta yapılacak final etkinliğiyle son bulacak. Finalde yapılacak seçmelerle en az 3 çocuk Beşiktaş’ın altyapısına girme fırsatı yakalayacak.

“Geleceğin KaraKartalı” projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için www.geleceginkarakartali.com adresi ziyaret edilebiliyor.

 

Aktüel İntermedya / SPOR

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN