Export Gateway to Africa ile Afrika Kıtasının Taleplerini Karşılayın

Fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding tarafından yıllık 1.5 trilyon $ değerindeki ithalat hacmine sahip Afrika pazarının taleplerini karşılamak üzere düzenlenen Export Gateway to Africa, Türkiye’nin en önemli sektörlerini kamu ve özel sektör kuruluşlarından gelen binlerce alıcı ve Afrika’dan gelen yüzlerce alım heyetiyle 08-11 Nisan tarihleri arasında bir araya getirecek.

Türkiye’nin önemli sektörlerini kapsamına alan bir network oluşturacak Export Gateway to Africa, Afrika’dan gelen ziyaretçilere tek bir çatı altında dünyanın önde gelen marka ve tedarikçileriyle buluşma, araştırma ve ticaret yapma, yenilikleri keşfetme ve sektörün önde gelen karar mercilerinin birikimlerinden yararlanma imkanı tanıyacak.


Doğru Ziyaretçi İle Buluşun
Fuarın Afrika’nın 54 ülkesi öncelikli olmak üzere dünya çapında sürdürülen tanıtım ve pazarlama faaliyetleri, CNR Holding’in yurt dışındaki ofislerinin yanı sıra yetkili acenteleri tarafından, yüz binlerce sektörel veri tabanından oluşan uluslararası ziyaretçi ağı üzerinden yapılacak.

Afrika için uluslararası seviyede organize edilen ilk fuar olma özelliğini taşıyan fuar, özellikle pandemi sonrası, 54 Afrika ülkesinin ithalat ağlarını yeniden şekillendirecek.

Aktüel İntermedya / EKONOMİ

Ayrıca Kontrol Et

Ege’den yapılan doğal taş ihracatında işlenmiş ürünün payı yüzde 73’e çıktı

Türk doğal taş sektörünün işlenmiş ürün ihracatı 2020 yılında yüzde 7 artarak 1 milyar 58 …