Erken Boşalma ve Geciktirici Bitkisel Takviye

1 Haftalık kür 30 TL’dir Kargo alıcıya aittir.

Cinsel Güç Artırıcı Penis Sertleştirici Geciktirici Bitkisel Takviye Survive Gergadan Nelere Yardımcıdır ?

 • Cinsel güç artırmaya yardımcıdır,
 • Erken boşalma sorununun çözümüne yardımcıdır,
 • Bay ve bayanlarda cinsel istek artırmaya yardımcıdır,
 • Penis sertleşmesine yardımcıdır,
 • Penis kaldırmaya yardımcıdır,
 • İktidarsızlığı gidermeye yardımcıdır ,
 • Cinsel ilişki sırasında tatmine yardımcıdır,
 • Ereksiyonu kuvvetlendirmeye, yardımcıdır ,
 • Daha çok haz duymaya yardımcıdır ,
 • İktidarsızlığı gidermeye yardımcıdır,üst üste ilişki sağlamaya yardımcıdır,
 • İlişki sırasında oluşan,stres korku ve tedirginliği gidermeye yardımcıdır,
 • Cinsel ilişki süresinin uzatılmasına yardımcıdır,
 • Erkeğin kendine olan güvenini artırmaya yardımcıdır,
 • Yoğun olarak yaşanan gençlik ve güçlülük hissi, Günün her saati bu gücü kendinizde hissedetmenizde yardımcı olur.
 • Cinsel birleşmede alınan hazzı ve cinsel organlara kan dolaşımını arttırmaya yardımcı olur.

Survive Gergedan Bitkisel Takviye Geciktirici ve Cinsel Güç / Ereksiyon sağlayıcı Takviyenizi ilişkinin istediğiniz zaman sonuçlanmasına yardımcı olur!

Kendinizi suçlamayın

Türkiye’de 10 erkekten 7’sinde belli bir derecede sertleşme sorunu vardır. Yani bu sıkıntı çok yaygın bir problem. Ancak sertleşme sorunu yaşayan çiftler genelde bu sorunu bir tek kendilerinin yaşadığını düşünüyor. Eşler “Acaba beni artık beğenmiyor mu?”, “Beni aldatıyor mu?” gibi düşünceler içine girebiliyor. Oysa gerekli incelemeler ve tedaviler sonrasında sertleşme işlevi büyük bir başarıyla geri döndürülebiliyor.

Survive Gergedan Bitkisel Takviye cinsel performansınızı artırırken aynı anda cinsel arzu ve isteğinizi de artıracak daha sert ve uzun süren bir ereksiyona sahip olmanızı, birden fazla ilişki kurmanızı ve erken boşalmayı kontrol etmenize yardımcı olabilir. Gergedan  kullanarak elde edeceğiniz faydalar aşk hayatınızı olumlu yönde etkileyebilir. gergedan tüm dünya’da erkeklerin ve bayanların özel günlerindeki yardımcısıdır. Etkisinden dolayı hafta sonu hapı olarak da kullanabilirsiniz.
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

SİPARİŞİM NE ZAMAN  ULAŞIR ?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.

ÖNEMLİ NOT : Bitkisel Tedavide uzmanlaşmış Doğu Türkistan’lı tabiplerin tavsiye, bilgi ve tecrübe ile yapılmıştır. Uzakdoğu’nun sırlarını içinde barındırmaktadır. Tecrübe edilmiştir, kısaca normalden daha sert ve şiddetli bir ereksiyon yaşadığınız gibi, uykuda bile ereksiyon yaşayabilirsiniz sizin uykunuzu böldürüp kaldırabilir. Geceniz çok uzun geçebilir. Boşalmak için çok çalışmanız gerekebilir.

KULLANIMI : Özel kutudaki takviyeniz size bir hafta yetecektir. Öğlen saatlerinde ve ikindi saatlerinde (13:00 ve 17:00) yiyeceğiniz Bir tatlı karışımı takviyeniz sizi geceye hazırlayacaktır.

O gece sizin için çok önemliyse o gün 2 şer tatlı kaşığı alabilirsiniz…

SERTİFİKALARIMIZ – ECZACILIK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ KAYITLIDIR

Cinsel güç arttırıcı, cinsel performans arttırıcı, geciktiricii, erken boşalma, erken boşalmaya karşı, bitkisel takviye, sertleşme bozukluğu, ereksiyon güçlüğü, iktidarsızlık, penis sertleşme bozukluğu, cinsel istek arttırıcı,

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI

Ayrıca Kontrol Et

Audi Türkiye quattro ile Gladyatör Ödülü aldı

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından düzenlenen ODD Satış ve İletişim Ödülleri’nin 11’incisi sahiplerini buldu. Audi …