ENBE VE BEYAZIT ÖZTÜRK SAHNEDE ŞOV YAPTILAR DÜNYA DİLLERİNDE PARÇALAR SÖYLENDİ

24 Nisan 2018
ENBE VE BEYAZIT ÖZTÜRK SAHNEDE ŞOV YAPTILAR DÜNYA DİLLERİNDE PARÇALAR SÖYLENDİ

Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası ile ünlü komedyen Beyazıt Öztürk The Savoy Ottoman Palace’ın 7. Yılına özel kutlamada beraber sahne aldı. Beyazıt Öztürk’ün de Bağdat,Ah Yalan Dünya, çemberimde gül oya, bana ellerini ver ve Türk pop müziğinin özel parçalarını Enbe’nin müzikleriyle müzikseverlere renkli anlar yaşattı.

Behzat Gerçeker sahneye çıkmadan duygularını şöyle ifade etti “Biz bu otelin açılışında da beraberdik; şimdi de beraberiz. Bugün çok heyecanlıyız. Bu gece sevgili Beyazıt Öztürk bizimle birlikte olacak, sürprizler hazırladık ve müzikseverlerin öyle karşısına çıkacağız. Sesi zaten çok güzel. Tüm Enbe Orkestrası olarak buradayız. Tüm dünya müziklerinden geniş bir repertuvar hazırladık.”

Sahnede otel yöneticileriyle beraber 7 şeklinde devasa pasta kesilirken ünlü komedyen espirileriyle dinleyenleri güldürdü.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

Bir önceki yazımız olan ELEKTRİKTE AVRUPA’YA KIYASLA 10 KAT HIZLI BÜYÜYORUZ başlıklı makalemizde Enerjisa ve icsg istanbul 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN