DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNİZ İÇİN JACK WOLFSKIN’DEN SU GEÇIRMEZ ÇOK YÖNLÜ AYAKKABI MODELİ: VOJO 3 TEXAPORE LOW

Pandemi döneminde açık havaya ve doğaya çıkarak yürüyüş yapma ihtiyacımız arttı. Outdoor giyimin dünyaca ünlü markası Jack Wolfskin de doğa yürüyüşleri için su geçirmez, nefes alabilir, yastıklama özelliğine sahip sağlam yürüyüş tabanı ve bileksiz tercih edenler için kavramalı rahat kesimi ile VOJO 3 Texapore Low modelini öneriyor.

Jack Wolfskin tarafından zorlu doğa koşullarında kullanım amacıyla ormanlık araziler, toprak ve çakıl yollar için tasarlanan VOJO 3 Texapore low, çok yönlü bir yürüyüş ayakkabısı.

Her adımda iyi kavrama, destek ve yastıklama sağlayan özel bir yürüyüş tabanına sahip olan VOJO 3, ayrıca su geçirmez nefes alabilen TEXAPORE membran teknolojisi ile donatılarak yağmurda da ayaklarınızın kuru kalması için tasarlandı.

Outdoor ve esktrem sporların adresi SPX mağazalarında haki, kahverengi ve siyah renk seçenekleri ile Jack Wolfskin VOJO 3 Texapore doğa yürüyüşü ayakkabısının fiyatı: 999,99 TL.

VOJO 3 ile doğanın, yağmurun ve doğada yürüyüşün keyfini çıkarın.

Aktüel İntermedya / MODA

Ayrıca Kontrol Et

SOKAK MODASI RÜZGARI BAD BEAR

Giyim sektöründe her sezon kendine kattığı yeniliklerle dikkatleri üzerine çeken Bad Bear, yenilenmenin izinde ürettiği …