BJK X NETWORK KOLEKSİYONUNDAN SEÇİLİ ÜRÜNLER SATIŞA SUNULDU

Tasarıma yön veren lider ve öncü markalardan NetWork, resmi giyim sponsorluğu kapsamında Türkiye’nin köklü spor kulübü Beşiktaş JK içinhazırladığı özel koleksiyona ait dört ürünü sınırlı sayıda satışa sunuyor.

Türkiye hazır giyim sektörünün lider ve öncü markası NetWork, 2023 sezonuna kadar sürecek resmi giyim sponsorluğu anlaşması kapsamında Beşiktaş JK için hazırladığı özel koleksiyona ait seçili dört ürünü taraftarlarla buluşturuyor.

Dinamik ve aktif bir stili yansıtan 13 parçalık BJK x NetWork koleksiyonu ürünleriyle yapılan fotoğraf çekiminde takım oyuncularından Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup ve Welinton Souza Silva’nın severek giydiği iki oversize tişört ve fermuar detaylı iki farklı sweatshirt’ten oluşan seçili dört parça; NetWork.com.tr, Zorlu, İstinye Park ve Akasya NetWork mağazalarında sınırlı sayıda satışa sunuldu.

2023 sezonuna kadar Beşiktaş JK Erkek Futbol A Takımı’nın katılacağı yurt içi, yurt dışı ve tüm özel müsabakalarda oyuncular ile teknik heyet tarafından giyilecek tasarımlarda yüksek teknolojiyle donatılmış malzemelerin yanı sıra yenilikçi formlara da yer veren NetWork, oldukça beğeni toplayan koleksiyondan dört modeli şimdi de Beşiktaş taraftarına sunuyor. Sınırlı sayıdaki ürünler, sadece NetWork.com.tr ve seçili NetWork mağazalarında sizi bekliyor.

Aktüel İntermedya / MODA

Ayrıca Kontrol Et

SOKAK MODASI RÜZGARI BAD BEAR

Giyim sektöründe her sezon kendine kattığı yeniliklerle dikkatleri üzerine çeken Bad Bear, yenilenmenin izinde ürettiği …