Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayetleri; Ticimax Sorunlar Karşısında Çözümsüz

Ticimax Mağdurları yaşadıkları XML, Pazaryeri entegrasyonları ve çeşitli onlarca problemleri sikayetimvar.com platformunda anlatarak seslerini duyurmaya çalışıyor.

Ticimax Mağdurlarından Fulya Hanım Ticimax ile yaşadığı problemleri şöyle anlatıyor ; Ticimax Sistemde ki sorunlar bir türlü çözülmedi ve sistem hiç sorunsuz çalışmadı. sistemde ki yanlışlıklar nedeniyle pazar yerlerinde yanlış satışlar oluştu ve ceza yedim. Bir yıl süresince sorunlara çare bulamadılar. Ticimax firması ile Bir yıl boyunca düzgün çalışmayan bir sistemle mücadele ettim

Ticimax şirketinden bir yıl önce ticari bir site paneli aldım. Stok takibi için aracı bir Entegrasyon firmasıyla çalıştıklarını söylediler. Dolayısıyla o firma ile de sözleşme yaptık. Bir yıllık süreç içerisinde sistemde hep aksaklıklar yaşandı. Yüklenilen resimler ve ürün bilgileri tekrar siliniyordu. Firma teknik ekibi sorunun kendilerinden kaynaklanmadığı gerekçesiyle diğer aracı şirket olan Entegreye yönlendiriyor. Diğer aracı firmada muhasebe programını suçluyordu. Sistemde ki sorunlar bir türlü çözülmedi ve sistem hiç sorunsuz çalışmadı. Üstelik sistemde ki yanlışlıklar nedeniyle pazar yerlerinde yanlış satışlar oluştu ve ceza yedim. Şimdi ise bu konuda yapacak bir şeyimiz yok diyorlar. Bir yıl süresince sorunlara çare bulamadılar. Yaşanılan olumsuzluklar karşısında aracı firma haklılığımızı kabul etti ve sorunun kaynağını saptayamadıkları için para iadesinde bulundu.

Fakat Ticimax firması aynı duyarlılığı göstermiyor. Bir yıl boyunca düzgün çalışmayan bir sistemle mücadele ettim. Bu sorun kimden kaynaklı hala bilmiyorlar. Diyelim ki aracı firmadan kaynaklanıyor. Bu firmayı da yaptırım olarak bana zorunlu tutan kendileri. Attığım maile yaşadığım sorunlarla ilgili yapacakları bir şey olmadığını ve geri ödeme yapmalarının mümkün olmadığını belirten bir cevap yazdılar. Hem zaman hem de maddi kayıplar yaşadım. Savunma olarak bizim şu kadar müşterimiz var ve sorunsuz çalışıyoruz diyorlar. Ama bende sorun var ve bu sorunu teknik ekipte onaylıyor fakat çözüm sağlamıyorlar. Ben tüm bu yaşadığım sıkıntılardan dolayı Ticimax’ten tıpkı entegre firması gibi davranıp para iademi yapmalarını bekliyorum.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini inceleyebilirsiniz. TIKLAYINIZ – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-sorunlar-karsisinda-cozumsuz

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.