Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayeti ; Ticimax Entegreleri Çalışmıyor, Parayı Rehin Alıyorlar

Ticimax.com – Ticimax E-Ticaret Paketi – Ticimax E-ticaret Sistemi Mağdurlarından sikayetimvar.com Platformundan Bağdat nikli kullanıcı parasının rehin alındığını iddia etti.

Bağdat Nikli Ticimax Mağduru yaşadığı sorunlardan birinin ekran görüntüsünü’de paylaşmış. 853 işlemden 842’si başarısızlıkla sonuçlanmış. İşte Ticimax mağdurunun şikayetleri ;

Parayı alıyorlar sorun varsa hemen bildirip sabırla bekledim 3 hafta beni oyaladılar . Ticimax entegre vs. Bu yanılgı! Web site kurulumu **00 sonra Trendyol ® entegresi için **00 TL ödedim 3 hafta oyaladılar. Her gün mail attım video çektim kanıtlı ispatlı elimde. Sorun bizden değil Trendyol’dan dediler bekletin bekleyin yine bekledim. O zaman sorun halledilene kadar satış yapmayın dedim paramı iade edin.

Utanmadan yarısını iade edelim dediler. Resmen kusurlu durumda bile insanların parasını alıyorlar. Ya kardeşim ben parayı sana ödedim sorunu sen hallet müşterime rezil oldum. Sorun var de müşterine sahip çık. Bunlar onun yerine paraya el koyuyor tam bir fiyasko. Bizler bu kadar kolay para kazanmıyoruz, iki kelimeyle rehin alıyorlar. Tüketici Mahkemesi’ne vereceğim! Siteyi bile yaptırdığıma bin pişmanım!

Hep aynı cevap kusurlu ayıplı sistem! Kabul edilir gibi değil. Sabırla özveriyle bekle sonuç sıfır. Web site kurulumumu da kendileri ile yaptım. Evet hazır şablon her şeyi siz yapıyorsunuz. Ama destek alanından her zaman arayıp destek veriyorlar. O konuda haklarını yiyemem. Sezarın hakkı sezara. Yanlış VR çalışmayan bir entegrenin iadesi delil li ispatlı yazışmalar varken yarısını iade ederiz deyip havadan paramı yemeleri affedilemez.

Sikayetvar.com Platformu Bağdat Nikli Ticimax Mağduru, Ticimax’ın verdiği cevabe ithafen şu sözleri dile getirmiş ;

Şu an cevabını utanarak okuyorum! Müşteriniz değerli falan değil süslü cümlelerle insanları kandırmayı vazgeçin! Satın aldığım günden beri sorun var çalışmıyor derim sizlerde kabul ettiniz. Trendyol ve sizinle yazıştık sorun hala çözülmedi. F** hanım yarın çözülecek diyorlar bir gün daha bekleyin dediler bekledim yine çözüm yok! Ben Trendyol’a ödeme yapmadım size ödeme yaptım. Madem Trendyol entegrende sorun vardı satmayacaktınız’! Ya da sizi mağdur ettik özür dileriz iadenizi gerçekleştiriyoruz demek yerine yarısını iade edelim dediniz! Para kolay kazanılmıyor. Bu yaklaşımınız haksız ve terbiyesizcedir… Ödeme alıp satış yaparken çok tatlısınız. Ama insanlar haklarını isteyince hep sallıyorsunuz… Şimdi size soruyorum;;;; ben bünyemde çok iyi markalarla çalışıyorum ve satışını yapıyorum. Bir sorun çıktığında müşterime vallahi sorun benden değil bu markadan demiyorum. Çünkü müşteri bana güvendi benden satın aldı ödemeyi bana yaptı. Ben müşterime kalkıp benim sorunum değil demiyorum! Size güvenmek inanmak büyük hataydı.

Beni resmen oyaladınız paramı kullandınız. Haklarımı sonuna kadar arayacağım benim gibi insanları mağdur etmeyin! Ayrıca başka paket alırsam parayı oradan düşüyorsunuz neden yine para vereceğim diye kendi işinize geliyor! Bir de yarısını iade edelim diyorsunuz böyle bir saçmalık terbiyesizlik kabul edilemez. Bu pandemide bizler 1 TL yi bile zor kazanırken sizlerin bu kadar kolay insanların parasına el koymanız kabul edilemez.!

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-entegreleri-calismiyor-parayi-rehin-aliyorlar 

Ticimax Mağduru’nun Sikayetvar.com Platformuna gönderdiği Ekran Görüntüleri

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.