Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’ta Olan Sürekli Çökme Problemi

Ticimax: E-ticaret Yazılımları ve Altyapı Sağlayıcı şirketi mağdurları şikayetlerini yazmaya ve seslerini duyurmaya çalışıyor. Seslerini SosyalMedya Platformlarında ve Şikayetvar Bloklarında duyurmaya çalışan Ticimax Mağdurlarının Problemleri ve şikayet konularını okuyunca şok olacaksınız.

Sikayetvar.com Platformu kullanıcılarından Ahmet Nikli Ticimax Mağduru şikayetlerini şu sözlerle dile getirmiş ;

2 Temmuz tarihinden bugüne tam olarak 1 haftadır Ticimax tarafından çözüme kavuşturulmayan bir problem yaşıyoruz. E-ticaret sitemiz her gün defalarca server nedeniyle çöküyor. Kendilerini her gün 1 defa aramakla birlikte her aradığımdan sonra ekstra talep oluşturuyorum. Fakat sürekli aynı cevapları alıyoruz ve problemimiz çözülmüyor. Yıllardır Ticimax kullanıyoruz fakat problem bugün çözülmezse farklı bir sağlayıcı ile görüşüp çalışmayı bırakacağız.

Yaklaşık 2 senedir Ticimax altyapısı kullanıyoruz. İlk başlarda herhangi bir problem yaşamazken son aylarda oldukça sık yaşadığımız bir problem var. Sayısız kez aramama ve talep oluşturmama karşın köklü bir çözüm bulunamamış, geçici çözümler ile bizi oyaladılar. Malum bayram nedeniyle bir süredir hizmet veremiyorduk. İlk iş günümüzde müşterilerimizin “web sitenize erişim sağlanamıyor” mesajlarıyla karşılaştık. Ardından gün içerisinde çökme problemleri yaşadık. Yaklaşık 1 ay öncesinde aynı problemi yaşarken sikayetvar üzerinden problemi dile getirdik ve kendilerine göre köklü, bize göre ise geçici bir çözüm sağladılar. Kendilerinin problemi tamamen çözmelerini talep ediyoruz. Ayrıca şikayetimi silmeyeceğimi belirtmek isterim. Eğer köklü bir çözüm sağlayabilirlerse, 1 ay süresince test edip buradan çözüldü bilgisi gireceğim.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-ta-olan-surekli-cokme-problemi 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.