Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Sözde Beyan Ettiklerini Asla Yapmıyor

Ticimax E Tcaret Paketleri ve Ticimax Yazılım Mağdur Kullanıcıları, Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayet Bloklarında Seslerini duyurmaya ve problemlerine çözüm üretmeye çalışıyor. Çok ciddi maddi zararlar gördüğünü belirten kullanıcılar mağdur ve birçoğunun problemlerine Ticimax tarafında çözüm üretilemiyor.

Sikayetvar.com Platformu kullanıcılarından Ticimax Mağduru Sevgi Hanım ”Satana kadar dünyayı önümüze serip sözleşme ile kitliyosunuz” diyerek şikayetine devam ediyor ;

Ticimax ile yaklaşık 1 sene önce tanıştım internet sitesi ya da site kurma vs bilgim olmadığını anlattım ve bu konuda kendileri zaten benim istediklerimi yapacaklarını ve siteyi hazırlayacaklarını beyan ettiler ödeme vs derken biraz zaman geçtikten sonra Ticimax’ e giriş yapabildim şablonu hazır bir site ile karşılaştım evet şimdi hazırlamaları için kiminle iletişime geçmem gerektiğini sorduğumda biz sadece şablonu veriyoruz gerisi sizde cevabını aldım ben anlamam iade istiyorum dediğimde sözleşmenizde her şey yazıyor. İade yapmıyoruz dediler.

Ben, bana sözle beyan ettiklerinizle (her şeyi biz yapıyoruz, sizin yapacağınız bir şey yok biz yardımcı olacağız vs) sözleşmede yazanlar arasında alaka yok asla tavsiye etmeyeceğim daha bir sürü yere de yazacağım. Satana kadar dünyayı önümüze serip sözleşme ile kitliyosunuz. Şablonu görür görmez üstünde oynama bile yapmadan iptal için aradım sizi ama tabi ki sözleşmeyi öne sürdünüz. İade olmadan şikayeti kaldırmam mümkün değil. Zaten paramın üstüne yattınız umrum değil kalacak o zaman bu şikayet de.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-sozde-beyan-ettiklerini-asla-yapmiyor

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.